Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Sedačka XXL – velká sedačka do velkých prostorů

Hledáte nadrozměrnou sedačku, která dokonale zapasuje do vašeho velkého obývacího pokoje, společenské místnosti nebo kanceláře? Podívejte se na naši nabídku sedaček o šířce 300 cm a více. Kromě štědrého prostoru pro lenošení nabízejí také dostatek úložného místa a spací plochu pro dva. Jaké XXL sedačky naleznete v našem e-shopu a proč se na ně vyplatí podívat?

Vybíráte XXL sedačku?

Pokud jste se rozhodli najít velkou sedačku, pravděpodobně v 90-ti procentech případů narazíte právě na sedačky ve tvaru U. Jedná se totiž o nejpraktičtější tvar sedačky při velkých rozměrech. Sedačka je sice mohutná a působí, jako kdyby chtěla zabrat velkou část místnosti, avšak prostor s ním využijete opravdu dobře. Díky dvěma „křídlům“ usadíte celou rodinu tak, abyste na sebe navzájem viděli a dobře se slyšeli. V našem e-shopu najdete několik modelů u-čkových sedaček se šířkou nad 300 cm, přičemž ta nejširší má téměř 4 metry.

Jaké výhody mají naše nadrozměrné účkové sedačky?

Už na první pohled zřejmě dokážete říci, že ne všechny sedací soupravy jsou stejné. Liší se velikostí, barvou a samozřejmě stylem. Některé gauče jsou nadčasově elegantní, jiné mají stylové a moderní linie. To ovšem není všechno. V sedačkách se skrývá mnohem více:

ulozny prostor

Bohatý úložný prostor

Množství místa k sezení

Množství místa k sezení

spaci plocha

Spací plocha pro minimálně 2 dospělé

doplňky k sedačce

Skvělé „vychytávky“ jako minibar, nabíjecí stanice nebo mini lampička

Sedačky XXL ve tvaru U se šířkou více než 360 cm

Velké učkové sedačky se šířkou od 340 do 359 cm

XXL sedačky od 300 do 340 cm

Chtěli byste raději velkou rohovou sedačku?

Pokud patříte k lidem, kteří nadrozměrným sedacím soupravám ve tvaru U nefandí, případně vám jednoduše dispozičně do bytu nepasují, můžete se poohlédnout i po XXL sedačkách ve tvaru L. Není jich sice tolik, ale pokud budete dobře hledat, určitě na nějaké natrefíte. Prohlédněte si například tyto velké rohové sedačky z našeho e-shopu:

Našli jste si model, který se vám líbí?

Každý, kdo už jednou vybíral sedačku, se určitě setkal s tím, že mu nějaký model padl do oka, ale nebyl ten pravý. Proč? Protože neměl tu správnou barvu, nelíbil se mu potahový materiál, případně neseděl roh. U nás si s takovými věcmi lámat hlavu nemusíte. Stačí, abyste si vybrali model, který vám rozměrově zapasuje do obývacího pokoje a do dokonalosti jej doladíte v našem konfigurátoru. Co všechno si v něm umíte nakonfigurovat?

Pravý a levý roh

V prvním kroku si můžete vybrat, zda bude vaše vysněná sedačka levo nebo pravostranná.

Barva, ale také materiál potahu

Máte děti nebo domácí zvířátko? Poohlédněte se po potahových materiálech s povrchovými úpravami proti ušpinění, vsakování tekutin nebo flekům. Pro prodloužení životnosti sedací soupravy můžete zas sáhnout po látce s vysokou gramáží, otěruvzdorností nebo ochranou proti žmolkům. Prohlédněte si naši nabídku materiálů a vyberte si z množství látek a jejich barevných provedení. U každé látky najdete přehledně uvedené přesné parametry materiálu.

Víte, že u nás nemusíte mít celou sedačku v jedné barvě?

V konfigurátoru si můžete navolit jiný materiál pro sedací část a opěrky, jiný zase pro korpus a područky. Je tedy jen na vás, jakou barevnou kombinaci si pro vaši novou sedačku navrhnete.

Ozdobné polštářky

Ke každé sedačce si u nás můžete vybrat okrasné polštáře jako dárek. Podívejte se na jejich různorodé motivy a dolaďte vaši novou XXL sedačku do dokonalosti.

Nožičky a doplňky

U nás v Nabytek4you se snažíme jít s dobou, a proto jsme některé naše modely vybavili chytrými doplňky. V nabídce naleznete klasičtější doplňky, jako jsou vestavěné minibary, držáky na skleničky nebo nastavitelné opěrky. K modernějším „vychytávkám“ zase patří nabíjecí stanice, a dokonce i malá zabudovaná lampička.

Naše novinky v nabídce

×