Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Mentolová sedačka přinese do vašeho obývacího pokoje závan svěžesti. Vyberete si tu svoji?

Barvy hrají v životech lidí velmi důležitou roli. Často si to možná ani neuvědomujete, ale barvy ovlivňují, jak se cítíte a umí změnit i to, jaký dojem máte z místnosti. Barvy zodpovídají za to, jak bude obývací pokoj působit. Některé způsobí, že prostor budete vnímat chladně a sterilně. Jiné zase vytvoří pocit tepla, útulnosti a jsou dokonce i takové, které mají schopnost pohltit nebo zvýraznit přirozené světlo. S barvami byste proto měli pracovat opatrně a vybírat je podle toho, jaký dojem a pocity chcete vyvolat.

V současnosti mezi populární barvy patří mentolová barva. Používá se v módě a je velkým favoritem také v interiérovém designu. Perfektně se totiž hodí nejen ke čistému a minimalistickému skandinávskému stylu, ale zapadne také do vintage, venkovského či jiných moderních stylů. Podívejte se spolu s námi na to, jak do vašeho obývacího pokoje vybrat krásnou mentolovou sedačku a sladit ji se zbytkem prostoru.

mentolova sedacka do obyvaku

Mentolová barva v interiérovém designu

Mentolová barva, někdy nazývaná také mátová nebo mint, patří již několik let k vyhledávaným barvám v interiérovém designu, v módě a jiných oblastech. Mentolová je mixem modré a zelené, zjemněná bílou barvou. Jedná se o velmi svěže působící barvu s chladnějším podtónem, ztělesňující pozitivní náladu a optimismus.

Jednou ze skvělých vlastností mentolové barvy, které se velmi často využívají také v interiérovém designu, je její schopnost opticky zvětšit místnost. Jedná se o velmi praktickou vlastnost. Díky ní se totiž i v malém prostoru dá opticky vytvořit více místa a také vzdušnosti a světla.

Mentolová barva je velmi univerzální a použitelná téměř v každém prostoru. Dokonce jí ani nepotřebujete použít velké množství k tomu, aby dosáhla osvěžujícího efektu a rozbila monotónnost prostoru. Namalujte jí jednu zeď, případně si pořiďte mentolovou sedačku nebo různé doplňky v odstínech této barvy.

S jakými barvami kombinovat mentolovou sedačku?

Mentolová barva je skvěle kombinovatelná. Můžete ji sladit s bílou, černou, hnědou, starorůžovou, korálovou či šeříkovou. Vše záleží jen na tom, jak chcete, aby váš obývací pokoj působil. Pokud nechcete použít mentolovou barvu na plochy jako jsou stěny a podlaha, poohlédněte se po mentolové sedací soupravě. Krásně ji doplníte například s béžovou barvou a přírodními materiály jako jsou dřevo, len nebo proutí. Béžová s mentolovou barvou vytvářejí krásnou, nadčasovou a útulnou dvojici.

barevne kombinace s mentolovou sedackou

Jak vybrat mentolovou sedačku u nás v Nabytek4you?

Na našem e-shopu najdete desítky různých modelů sedacích souprav – ať už hledáte malou pohovku, šikovnou rohovou sedačku nebo nadrozměrnou sedací soupravu ve tvaru U. Při hledání mentolové sedačky máte na výběr ze dvou možností:

Mentolové sedací soupravy v naší nabídce

Někdy se stane, že člověk naprosto náhodou najde dokonalou sedačku vyhovující rozměry, designem i barvou potahu. Jedná se spíše o výjimku než pravidlo. Jak se však říká: „Jeden nikdy neví.“ Proto jsme pro vás vybrali několik sedaček, které mají náhledové fotografie pořízené i v odstínech mentolu. Najdete tam i tu vaši?

* Nabídka potahových materiálů se mění, proto se může stát, že některé varianty již nebudou dostupné.

Našli jste model, který se vám líbí? Je na čase vybrat potahový materiál

Kromě desítek modelů z naší nabídky vás jistě potěší i stovky barevných provedení různých materiálů. Vybírat můžete z economic, standard a premium materiálů. Najdete mezi nimi vysoce kvalitní a velmi odolné materiály s různými povrchovými úpravami proti žmolkům, vyblednutí, zašpinění či změně barvy potahu.

Každou naši sedačku lze potáhnout libovolným materiálem z nabídky. Proto si klidně můžete nejprve najít váš vysněný model sedačky a následně si prohlédnout barevná provedení potahových materiálů. Potom už jen stačí pomocí několika kliknutí v konfigurátoru zvolit vybrané možnosti a objednat vaši novou sedací soupravu.

Prohlédněte si například tyto potahové materiály:

Element 15

Primo 73

Lira 1207 mint

Luxo 6607

Pecos 10

Pecos 11

Viděli jste novinky z naší nabídky?

Naše novinky v nabídce

×