Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Trendy v sedacích soupravách na rok 2020

Víte, jaké sedací soupravy budou v roce 2020 trendy a jaké barvy budou dominovat interiérovému designu? Pokud se chystáte vyměnit vaši starou sedací soupravu, nebo dokonce předělat celý obývák, pak byste určitě měli vědět, co bude tento rok moderní. Podívejte se spolu s námi na nové trendy a vyberte si, který bude dominovat vašemu obýváku.

 

Sedací souprava s vysokými nožičkami

Velkým trendem v designu sedacích souprav na rok 2020 jsou vysoké vyvýšené nožičky, díky kterým i robustní sedačka působí vzdušně a lehce. Vysoké nožičky opticky zvětšují prostor, a to díky tomu, že je jasně viditelný prostor pod sedačkou.

Sedací soupravy na vyšších nožičkách jsou tedy skvělým řešením pro menší pokoje, ale také pro rozlehlé prostory, ve kterých chcete zachovat vzdušnost. Kromě designového hlediska mají také další pozitivum – dobře se pod nimi uklízí. Podlahu pod touto sedačkou snadno smyjete, a tak se pod ní nebude hromadit prach. Pod sedačku se dokonce vejde i robotický vysavač, a tedy pokud máte doma i tohoto pomocníka, úklid pro vás již nebude problém.

Sedacia súprava CLOUT
farebné prevedenie

Sedačka s vestavěným minibarem

Jedním z moderních, ale dnes už i dostupných doplňků sedacích souprav, je vestavěný minibar. Přímo v opěrce sedačky poskytuje úložný prostor, využitelný na uskladnění sklenic, lahví nebo oblíbených snacků.

Součástí minibaru často bývají i držáky na sklenice nebo malá podložka pod sklenice. S takovou sedačkou si tedy budete moci užívat dokonalý relax, přičemž vždy vše budete mít hned po ruce nemusíte ani vstát ze sedačky.

Sedacia súprava RICO IV detail2

 

Barva sedačky na rok 2020 je žlutá i mentolová

Každý rok designéři stanoví 5 barev, které budou v daném roce vládnout designu. Pro rok 2020 se mezi tyto barvy zařadila tzv. mellow yellow – žlutá, neo mint – mentolová, modrá, cassis – barva připomínající černý rybíz a barva cantaloupe.

 

trendy barvy na 2020

 

Právě tyto barvy budou v tomto roce považovány za nejmodernější. Pokud se tedy chystáte předělávat obývák, a zároveň se chcete držet nejnovějších trendů, popřemýšlejte i nad těmito barvami. Váš domov rozjasní a přinesou do něj příjemnou veselou atmosféru.

Naše novinky v nabídce

×