Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Sedačky 4 you: Objevte ty pravé sedací soupravy pro vás a váš domov

Obývací pokoj mnohým připomíná pohodlí, komfort a útulnost. Zřejmě vám nemusíme říkat, že velké procento dojmů a pocitů z této místnosti „má na svědomí“ právě sedací souprava. Mnohokrát je nejmohutnějším kusem nábytku v místnosti a poutá pohledy návštěvníků již ve dveřích. Ovšem, poskytuje také místo, kde se s radostí setkává celá rodina, přátelé nebo známí.

Najít tedy takovou sedačku, která bude jakoby stvořená přesně pro vás, je opravdu důležité. Měli byste být spokojeni s jejími parametry, kvalitou, potahovým materiálem a dostatečným prostorem k sezení. My v Nabytok4you se snažíme, abyste mezi našimi sedačkami našli přesně takovou, která dokonale zapadne do vašeho obývacího pokoje.

Proč byste si měli vybrat sedací soupravu právě u nás?

spaci plocha

Všechny naše sedačky jsou rozkladatelné

potahove materialy

Potah si můžete vybrat z desítek kvalitních materiálů

ulozny prostor

Sedací soupravy disponují úložnými prostory

dovoz sedacky

Dopravu sedačky zajišťujeme výhradně našimi auty

Zde Vložte Text Nadpisu

Jedním ze zásadních faktorů, který při koupi nové sedačky zaváží, je rozměr obývacího pokoje. Do maličkého obývacího pokoje totiž velkou účkovou sedačku „nenacpěte“. Pravděpodobně spíše sáhnete po pohodlné pohovce nebo malém rohovém gauči. Velké obývací pokoje zase poskytují prostor pro mohutnější sedačku. V našem sortimentu najdete sedací soupravy do každého interiéru. Stačí si jen vybrat.

Rohové sedací soupravy přesně pro vás

Prohlédněte si některé z našich nejprodávanějších rohových sedaček.

Účkové sedačky 4 you

Vybrali jsme pro vás několik z našich nejmohutnějších sedaček. Bude některá designovým středobodem vašeho obývacího pokoje?

Hledáte něco menšího? Podívejte se na naše pohovky

Sedačka 4 you přesně podle vašich představ

Našli jste si model sedačky, který se vám líbí, ale ještě stále to není ono? Nevadí. U nás si můžete sedačku doladit přesně podle vašich potřeb a představ. Téměř všechny modely sedacích souprav totiž naleznete ve více rozměrech.

To však ještě z daleka není všechno. Díky konfigurátoru si sedací soupravu vyšperkujete do posledního detailu. Můžete si vybrat z desítek kvalitních materiálů a stovek krásných barevných provedení. Nezáleží na tom, zda vás láká spíše elegantní klasika, nebo si rádi uletíte k výrazným, možná až křiklavým barvám – máme odstín pro každého.

Jen pár kroků vás dělí od vaší vysněné sedací soupravy

Když už znáte rozměry a vybrali jste si konkrétní sedací soupravu, jste jen pár jednoduchých kroků od cíle.

První věc, kterou si v konfigurátoru navolíte, je pravý nebo levý roh. Ten přizpůsobte dispozici místnosti. Nemusíte si to však představovat – u levostranné i pravostranné sedací soupravy naleznete fotku daného provedení

pravy a levy roh

Máte vybraný roh? Nastal čas rozhodnout se pro potahový materiál a barevné provedení sedáku a opěrek. Můžete si vybrat z materiálů, které najdete v naší databázi. Pokud náhodou ještě nejste rozhodnuti nebo jste si neměli kdy prohlédnout všechny možnosti, všechny naše materiály naleznete na jednom místě.

sedaci cast a opirky
korpus a podrucky

Pokud patříte k těm, kterým se líbí sedací souprava jedné barvy, zvolte tentýž materiál a barvu jako v předchozím kroku. Pokud ovšem chcete, aby byla vaše sedačka jiná a originální, můžete si na potah korpusu a područek vybrat jiný libovolný materiál z naší nabídky.

Téměř ke všem sedacím soupravám u nás obdržíte ozdobné polštářky zdarma. Aby vám krásně zapasovaly do vašeho obývacího pokoje a podtrhly jeho útulnost, můžete si na ně navolit potahový materiál dle vlastního výběru.

Rohová sedací souprava BARTON IX Polštáře
Rohová sedací souprava BELUTI VII MIX Polštáře
Rohová sedací souprava BARTEEZ II Polštáře
Sedací souprava VIGGO Polštáře
Rohová sedací souprava Gabio IX Polštáře

Jelikož jsou všechny naše sedací soupravy rozkládací, máte možnost zvolit si látku, kterou bude rozkládací část potažena. Na výběr máte ze dvou možností – standardního potažení nebo potažení látkou ve vámi zvolené barvě sedačky.

Určitě chcete, aby vám sedací souprava vydržela co nejdéle. Tomu může napomoci i zvolený materiál výplně. Vyberete si standardní lehčenou polyuretanovou pěnu nebo zainvestujete do HR výplně s vysokou pružností?

Náhodě u nás nenecháváme ani výběr barvy nožiček. U mnoha modelů si můžete vybrat z více barevných variant předních i zadních nožiček, které elegantně doplňují sedací soupravu.

Další kroky v našem konfigurátoru se týkají doplňků. V závislosti na tom, jakým typem doplňků zvolená sedačka disponuje, si vyberete z barevných provedení držáků na sklenice, nabíjecích stanic, lampiček a podobně.

Věříme, že díky našemu konfigurátoru si u nás vyskládáte vaši novou vysněnou sedačku. Uvidíte, že bude nejen krásným designovým kouskem ve vašem domově, ale bude vám také věrně sloužit dlouhá léta.

Naše novinky v nabídce

×