Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Výhody sedaček do tvaru U: Množství místa k sezení, úložný prostor a moderní funkce v jednom

Potřebujete velkou sedačku, na kterou pohodlně usadíte celou rodinu? Případně hledáte kus nábytku, který poslouží i jako příležitostné spaní pro návštěvu? V takomto případě jste zajisté přemýšleli nad U-čkovou sedačkou. Prostorné sedačky ve tvaru U jsou stále větším a větším hitem. V sobě toho skrývají mnohem víc než jen prostornost. Přečtěte si náš článek o výhodách sedacích souprav ve tvaru U a najděte tu pravou do vašeho obývacího pokoje.

1. Největší výhoda sedačky ve tvaru U: Dostatek prostoru a místa k sezení pro každého

Ačkoliv máme na seznamu množství jiných funkcí, které přinášejí velké U sedačky, místo na vrchu žebříčku výhod si jednoznačně zaslouží prostornost. Velké rodiny nebo ti z vás, kteří mívají časté hosty, jistě ocení, že na těchto sedačkách si najde místo opravdu každý. Poskytují velký prostor na pohodlné sezení, relax při televizi nebo lenošení s dobrou knížkou v ruce.

Musíme zmínit i to, že většina moderních sedacích souprav disponuje polohovatelnými opěrkami hlavy, což váš komfort ještě znásobí. Umíte si představit večerní lenošení například na naší sedací soupravě MODIO VIII? Tato sedačka ve tvaru U vám kromě komfortního a prostorného sezení nebo polohovatelných opěrek hlavy poskytne i obrovský prostor pro příležitostné spaní.

Sedačka Modio VIII

2. Velká sedačka = velký úložný prostor

Časy místností přecpaných nábytkem jsou už dávno pryč. Stále větší důraz se klade na to, aby byl obývák vzdušný a přesvětlený. Avšak kam uložíme všechny ty „sezónní“ věci, které ze skříně vytáhneme jen jednou za rok? Bez úložného prostoru se v domácnosti jednoduše neobejdeme.

Proč tedy nespojit příjemné s užitečným? Úložné prostory v sedacích soupravách jsou dnes již standardní výbavou. Pokud investujete do sedačky ve tvaru U, získáte nejen více místa na relax, ale i efektivní úložný prostor. Například sedací souprava Hermos IX je jednou z největších U-čkových sedaček v naší nabídce s úložným prostorem rozděleným na tři samostatné části.

Sedací souprava Hermos IX

3. Poskytne pohodlné místo na příležitostné spaní

Rozkládání je jednoznačně jednou z největších výhod sedacích souprav. Oceníte ho vždycky, když budete potřebovat uložit na noc přátelé nebo rodinu. Tuto funkci využijí především obyvatelé bytů, kde je pokoj pro hosty spíše luxusem než pravidlem.

Sedací soupravy ve tvaru U poskytnou dostatek prostoru na spaní pro 2 dospělé osoby. Větší modely zajistí pohodlný spánek i pro více hostů – vždyť jak se říká: Dobrých lidí se všude vejde dost. Inspirovat se můžete například modelem sedací soupravy Vento VII s moderním designem a bohatým prostorem na sezení i spaní.

Sedačka Vento VII

4. Sedačka ve tvaru U opticky rozdělí prostor

Účkovou sedačku můžete v obývacím pokoji umístit dvěma způsoby: buď ke stěně nebo do středu místnosti. Pokud máte velký obývací pokoj, nebo obývací pokoj propojený s kuchyní či jídelnou, může vám sedačka do tvaru U pomoci vytvořit optickou „hranici“ mezi jednotlivými prostory. V jednom pokoji tak na pohled vytvoříte dvě samostatné zóny, přičemž si zachová svou vzdušnost a nebude působit přeplácaně.

sedaci souprava vyhody sedacek ve tvaru u

5. Vychytávky pro moderní domácnost

Fakt, že sedačky neposkytují jen místo k sezení, ale i úložný prostor nebo příležitostné spaní, není žádná novinka. Stále častěji se ale setkáváme s novými, moderními vychytávkami, které mají zvyšovat pohodlí a zkvalitňovat relax. Například díky minibaru můžete mít láhev vína vždy po ruce. Do držáků na sklenice si zas můžete odložit pohár a nemusíte se bát, že se převrhne. Vylepšením z jiného soudku jsou například vestavěné nabíjecí stanice. Díky nim si můžete nabít váš telefon, tablet nebo laptop, aniž byste se postavili z gauče. Takové ničím nerušené lenošení si můžete užít například na sedačce Murena VI.

Naše novinky v nabídce

×