Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Co může být součástí vaší sedačky? Podívejte se na moderní vychytávky

Úložný prostor a možnost rozložení jsou dnes u sedaček už samozřejmost. Nejsou to však jediné funkce a doplňky, které dnešní moderní sedačky nabízejí. Podívejte se tedy spolu s námi na to, co všechno vám může vaše nová sedačka nabídnout. Který doplněk byste přivítali vy?

 

Pohodlnost vám dotvoří nastavitelné opěrky hlavy na sedačce

Polohovatelné opěrky hlavy se v posledních letech staly běžnou součástí sedaček. Poskytují totiž ještě větší komfort než klasická sedačka, protože si o ně můžete opřít hlavu a uvolnit krk. Většinou se dají nastavit na několik úrovní, takže si zaručeně každý najde takovou polohu, která mu bude příjemná. Vyhovují vysokým, ale i nízkým lidem.

Opěrky se navíc dají úplně sklopit, a tedy člověk, který o opěrkách neví, si ani nevšimne, že tam jsou. Sedačky s opěrkami hlavy najdete samozřejmě i v naší nabídce. Mezi oblíbené modely patří například rohová sedačka Oli Maxi nebo sedací souprava Rico IV, která má kromě opěrek i vestavěný minibar.

sedacka v tvare U
Sedacia súprava VENTO VI

S vestavěným minibarem a držáky na sklenice si vychutnáte dokonalý relax

Právě vestavěný minibar je další „vymožeností“, kterou nabízejí moderní sedačky. Poskytne vám úložný prostor nejen na nápoje, ale například i na různé pochutiny. Všechny své snacky tak budete mít vždy po ruce.

Součástí vestavěného baru jsou často i zabudované držáky na sklenice. Tento doplněk je tedy ideální zejména pro ty, kteří si chtějí pořádně odpočinout. Se zabudovaným minibarem a držáky na sklenice si totiž můžete vychutnávat pohár dobrého vína a nemusíte se přitom ani pohnout. Takový komfort vám poskytne například naše rozkládací sedačka ve tvaru U Presso V.

Sedacia súprava RICO IV detail2

 

Moderní sedačky poskytnou i skříňku nebo stolek

Kromě vestavěných minibarů vám může sedačka poskytnou i vestavěnou skříňku a stolek. Můžete je využít jako odkládací prostor na noviny, knihy, či jiné menší předměty. Jde sice o malý, ale určitě ne zanedbatelný doplněk sedací soupravy. Oceníte ho zejména tehdy, pokud máte menší konferenční stolek a potřebujete více odkládacího prostoru. Sedací soupravy se stolkem nebo skříňkou najdete zejména mezi našimi sedačkami ve tvaru U.

 

Taburety nejsou žádnou novinkou

Posledním, ale určitě ne méně užitečným doplňkem sedaček je taburet. Plní praktickou i estetickou funkci, protože vám poskytne úložný prostor a designově si jej můžete doladit k sedačce a ostatnímu zařízení obývacího pokoje. Taburety se dnes dají koupit buď jako součást sedačky, nebo i jako samostatný kousek. Více o taburetech a podobných bytových doplňcích si můžete přečíst také v našem nedávném článku: Bytové doplňky k sedací soupravě.

kreslo na cteniZdroj foto: pinterest.com

Sedačky po celém světě mají ještě různé další zajímavé doplňky. My jsme vám však přinesly jen takové, které jsou fyzicky a cenově dostupné i na našem trhu. Pokud tedy právě v tomto období vybíráte novou sedačku, určitě popřemýšlejte i nad těmito funkcemi. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem, určitě nás kontaktujte. Zatím si však můžete prohlédnout celý náš sortiment kvalitních, pohodlných a praktických sedacích souprav.

Naše novinky v nabídce

×