Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Bytové doplňky k sedací soupravě: Oživte obývák o praktický nábytek

Jste zblázněná do bytových doplňků? I vy neustále hledáte nové dekorace, polštáře nebo závěsy? A co tak poohlédnout se po větších a výraznějších bytových doplňcích k sedací soupravě, které navíc splní i několik praktických funkcí? Přečtěte si, proč byste i vy měli vaší sedačce přinést společníka v podobě křesla, taburetu nebo čalouněné lavice. Pohrajte si spolu s námi s interiérem a nasajte od nás dávku inspirace. Scrollujte a čtěte.

 

Pohodlné křeslo nevyměníte za nic

Křeslo je výbornou pomůckou, díky které opticky i prakticky rozdělíte sezení v obývacím pokoji. Tvoří skvělý doplněk zejména k pohovkám a rohovým sedačkám, protože dokáže doplnit a sjednotit sezení.

kreslo na cteni

Zdroj foto: pinterest.com

Křeslo ušák

V obchodech běžně najdete různé druhy křesel. Nejznámějším, a v domácnostech i nejoblíbenějším, je křeslo typu ušák, které bylo stvořeno pro odpočinek. Je to ideální křeslo na čtení nebo sledování televize, protože má vysokou opěrku, díky které se v křesle budete cítit pohodlně. Křeslo ušák se navíc hodí do každého designového stylu, takže se jistě stane vaším novým bytovým doplňkem.

 

Barrel back křeslo

Ušáky mají sice pohodlné, ale pro někoho trošku tvrdé sezení. Opakem jsou měkká a mělká klubová křesla, které jsou využívány zejména v barech a kavárnách. Velmi moderní jsou však dnes i tzv. barrel back křesla. Tyto křesla poznáte podle toho, že mají zádovou opěrku spojenou s područkami do tvaru půlkruhu.

Barrel back křesla vypadají designově skvěle, ale jsou vhodné spíše na krátkodobé sezení. Více než v obývacích pokojích jsou využitelné například v zasedačkách či kancelářích. Do obývacího pokoje vám tedy jednoznačně doporučujeme pohodlné křeslo ušák, které vás určitě nezklame.

kreslo k sedacke

Zdroj foto: pinterest.com

Taburet jako podložka pod nohy nebo praktický úložný prostor

Kdysi byly taburety neodmyslitelným doplňkem k sedačkám. Poskytovaly totiž další úložný prostor a plnily i velmi praktickou funkci – sloužily jako podložka pod nohy. Dnes se do interiérů vracejí znovu, přičemž je najdete v těch nejrůznějších barvách a vzorech.taburet k sedacke

Zdroj foto: pinterest.com

 

Designově tak můžete taburet doladit k sedačce nebo k ostatním bytovým doplňkem. Pokud se však chystáte v nejbližších dnech vyměnit celou sedací soupravu, možná narazíte na takovou, jejíž součástí bude i taburet. Takové sedací soupravy s taburetem najdete také v naší nabídce.

 

Lavice jako bytový doplněk? Budete překvapená

Běžně se lavice využívají v kuchyních nebo předsíních. Proč byste si však právě vy nemohli jednu umístit i do obývacího pokoje? Lavice je totiž opravdu praktická a stylová! Samozřejmě, nemluvíme o masivní dřevěné lavici, ale o elegantním čalouněném designovém doplňku, který vám zčásti poslouží jako taburetka a zčásti jako další místo k sezení.

Na lavici si totiž můžete vyložit nohy, můžete ji využít jako odkládací prostor na deky, a v případě potřeby vám poskytne 1 místo k sezení navíc, které si lze přenést kdekoliv. Inspirujte se proto našimi fotografiemi a oživte si váš byt dalším bytovým doplňkem, který splní estetickou i praktickou funkci.

lavice do obyvaciho pokoje

Zdroj foto: pinterest.com

Naše novinky v nabídce

×