Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Vzorovaná sedačka do obýváku: Jak ji sladit vkusně a elegantně?

V našem minulém článku jsme vás ukázali několik inspirací do obývacího pokoje s barevnými sedačkami. Dnes vám přinášíme ještě o něco odvážnější designy – vzorované sedačky. Jak tedy sladit vzorovanou potahovou látku tak, aby ve vašem obýváku působila vkusně a elegantně? Čtěte dál.

 

V jednoduchosti je krása

Vzorovaná sedačka vůbec nemusí být výrazná. Záleží totiž jen na vás, pro jaký vzor se rozhodnete. Jednou z možností je vybrat takový vzor potahového materiálu sedačky, který bude téměř vždy působit vkusně a elegantně.

sedacka se vzorem

Zdroj foto: pinterest.com

Naším horkým tipem je modrá barva, především modrý vzor na bílé sedačce. Taková kombinace připomíná řecký design a téměř vždycky bude působit elegantně. V kombinaci s bílo-modrými doplňky tak máte možnost vytvořit nejen iluzi středomořského domova, no také vám modrá barva do bytu vnese harmonii a klid.

 

Obývák v Boho stylu

O něco odvážnější je Boho styl. Ten se stal v posledním období oblíbeným taky u nás. Spojuje etno prvky s hippies stylem a projevuje se především v oblasti módy. Pokud byste chtěli v Boho stylu zařídit obývák, musíte mít odvahu a fantazii kombinovat téměř nekombinovatelné.

boho sedacka

Zdroj foto: pinterest.com

Nejen v módě, no i v interiérovém designu je pro Boho styl typické spojování různých barev, vzorů a materiálů. Proto se nemusíte bát experimentovat. Pokud si nejste jistá, jak bude váš výsledný experiment vypadat, dáme vám malou radu. Místo změny potahového materiálu sedačky vyměňte polštáře, koberec, obrazy nebo taburet. Inspirací do vašeho obývacího pokoje může být i tato fotografie. Sedačka sice není vzorovaná, no všechny ostatní bytové doplňky spolu tvoří nádherný a vkusný obývák v Boho stylu.

 

Veselý obývací pokoj v barvách

Považujete se za hodně veselou osobu a svou povahu chcete vyjádřit i zařízením bytu? Pak zřejmě nehledáte nic uhlazené a strohé. Nechte svou fantazii pracovat a spojujte v obýváku doplňky a potahy s různými geometrickými vzory nebo barvami. Jak to pak bude vypadat? Inspiraci znovu najdete na obrázku z Pinterestu.

vzorovana sedacka

Zdroj foto: pinterest.com

Uvažujete nad redesignem obývacího pokoje?

Barevnost a vzory nejsou pro každého. Pokud však opravdu chcete, aby váš obývací pokoj ožil vzory a barvami, položte si ještě poslední jednoduchou otázku: „Jak se tady budu cítit o dva roky?“ Pokud bude vaše odpověď kladná, hurá do předělávky! Pokud jste naopak zaváhali, s novým zařízením ještě počkejte a nechte si to uležet v hlavě. Vždyť přece není nic horšího, než když s něčím příliš pospíšíte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše novinky v nabídce

×