Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Nová sedačka podle současných trendů interiérového designu. Prohlédněte si naše tipy

Interiéroví designéři dnes pracují zejména s přírodními materiály jako je dřevo, kámen nebo kov. Byty a domy tak vypadají naturálněji a přirozeněji. Středem celého domova však zůstává právě sedací souprava, která je zřejmě nejoblíbenějším kouskem nábytku všech obyvatel domácnosti. Na jaké vlastnosti se však dnes klade důraz při výběru sedací soupravy? Prohlédněte si naše 3 tipy na moderní, praktické a stylové sedačky, které jsou podle designérů, a zároveň i našich zákazníků, nejoblíbenější.

 

1 Účkové sedací soupravy s rozlehlým a prostorným sezením

V posledních letech se do popředí stále víc dostávají sedačky se skutečně velkým a prostorným sezením. I interiéroví designéři totiž začínají zohledňovat fakt, že člověk má potřebu žít ve vizuálně pěkném, ale zároveň pohodlném a pocitově příjemném domově.

Ohniskem celého bytu se tak stává právě sedací souprava, na níž by si každý člen rodiny měl najít své místo. Je to prostor, kde se dá pracovat, odpočívat, setkávat se s přáteli nebo lenošit s rodinou.

sedacka v tvare U

 

 

Pokud tedy i vy kladete důraz zejména na pohodlnost, zaujmout by vás mohla právě sedačka ve tvaru U. Tyto sedačky jsou totiž dostatečně velké a prostorné i pro mnohočetné rodiny. Z naší nabídky jsme pro vás vybrali nový model účkové sedací soupravy Vento VI, kterou můžete vidět na obrázku výš.

 

Většina modelů účkových sedaček, podobně jako i Vento VI, má poměrně prostorný úložný prostor, možnost rozložení a mnoho moderních funkcí. Nejoblíbenějšími jsou nastavitelné opěrky hlavy a vestavěný minibar. Pokud zvažujete koupi takové sedačky, nezapomeňte zvážit její velikost. Ve velkých pokojích tyto sedací soupravy nádherně vyniknou, v malých ale naopak mohou zabrat příliš mnoho prostoru a působit stísněně. Pokud tedy vybíráte sedačku do menšího obýváku, čtěte dál.

 

2 Elegantní rohové pohovky

Velké účkové sedačky nejsou vhodné pro každého. Pokud nepotřebujete velkou sedačku, popřípadě vám menší prostor v obýváku nedovoluje koupit si ji, máme tu tip i pro vás. Do menších prostorů dnes designéři doporučují vybrat si elegantní rohovou pohovku, která hravě vejde i do menšího pokoje, ale zároveň vám poskytne i mnoho praktických funkcí.

rohová pohovka lino ľavá
rohová pohovka lino ľavá

 

Z elegantních rohových pohovek jsme pro vás vybrali nový model rohové sedačky Lino, která i díky svým vysokým nožičkám opticky zvětší prostor a dodá vašemu obýváku vzdušnost. Celkový styl sedačky doladíte především barvou a typem látky, které na sedačku vyberete. Sedačku tak můžete přizpůsobit například do skandinávského stylu, vintage stylu nebo ji ponechat v čistých elegantních liniích.

 

3 Sedací soupravy s vysokými nožičkami

Pokud se vám líbí styl rohové sedačky Lino, na závěr pro vás máme dobrou zprávu. Právě sedací soupravy s vysokými nožičkami jsou stále oblíbenější, díky čemu se vyrábí stále více a více modelů. Vysoké nožičky opticky zvětší prostor, provzdušní pokoj a zjednoduší vám úklid. Prohlédněte si více modelů a vyberte si takovou sedačku, která vám bude vyhovovat velikostí i stylem.

Naše novinky v nabídce

×