Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Gauč ve tvaru L i do vašeho obývacího pokoje. Podívejte se na naše modely a objevte spoustu designů, barev a vychytávek

Najít správnou sedačku, která bude splňovat nejen všechny designové, ale také funkční požadavky, může být opravdu náročné. Někdy možná narazíte na krásný gauč, který si vizuálně ihned dovedete představit ve svém obýváku, ale může mít jiné minusy – například nedostatek úložného prostoru, chybějící rozkládání i nevhodný rozměr. Podívejte se s námi na gauče ve tvaru L z našeho sortimentu, vhodné do menších i větších prostorů. Objevte stovky barevných provedení, spoustu skvělých „vychytávek“ a kvalitních materiálů.

Do jakých prostorů se hodí gauč ve tvaru L?

Gauče ve tvaru L jsou dobrou volbou do menších i větších prostorů. Jedná se o velmi šikovné rohové sedací soupravy, které mají jednu stranu (šířku nebo hloubku) delší, čímž připomínají písmeno L. Pomohou vám efektivně využít roh místnosti a poskytnou místo k sezení pro více lidí.

TIP:

Vždy je ještě před koupí velmi důležité dobře zvážit rozměry sedačky a také rozměry místnosti.Předem si promyslete, kam sedačku umístíte. Pokud plánujete koupit rozkládací sedačku, nezapomeňte si přeměřit i to, jestli budete mít dost místa i po jejím rozložení.

V našem sortimentu naleznete sedačky ve tvaru L s různou šířkou a hloubkou. Ať už tedy hledáte gauč do menšího nebo většího pokoje, zajisté si vyberete.

Gauče ve tvaru L o šířce do 255 cm

Tyto sedací soupravy jsou vhodné do menších obýváků, kanceláří nebo jednopokojových bytů. Mají moderní design, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a všechny disponují rozkládáním a úložným prostorem.

Sedačky do 300 cm

Pro ty, kteří mají větší obývací pokoj, a tedy i větší volnost co se rozměrů sedací soupravy týče, jsou vhodnou volbou sedačky do 300 cm na šířku. Usadí celou rodinu a poskytnou pohodlné místo pro společně strávené chvíle i kvalitní čas s dobrou knihou.

Sedačky ve tvaru L nad 300 cm

Pokud hledáte gauč ve tvaru L do velkého obývacího pokoje nebo společenské místnosti, prohlédněte si některou z našich sedaček nad 300 cm. Poskytují opravdu štědré množství místa k sezení nebo lenošení – usadíte na nich totiž nejen rodinu, ale i přátele.

TIP:

Všechny naše sedačky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a disponují úložným prostorem a rozkládáním. Velikost spací plochy a také úložného prostoru závisí na velikosti sedačky. Tyto údaje u nás vždy naleznete na produktové stránce konkrétní sedací soupravy.

V našem e-shopu najdete gauče ve tvaru L s mnoha vylepšeními. Které to jsou?

Přestože ještě před časem patřily rozkládání a úložný prostor k „nadstandardu“, v dnešní době je považujeme za základní výbavu. A jelikož doba postupuje, my vám dnes představíme některé z našich modernějších vychytávek. Povyšte váš zážitek ze sedačky na nový level.

Nabíjecí stanice

Nabíjejte si vaše zařízení přímo z pohodlí sedací soupravy díky zabudované nabíjecí stanici. Potřebujete jen nabíjecí kabel, a pak se můžete pohodlně usadit, nabíjet si zařízení a současně jej mít po ruce.

Lampa s elastickým ramenem

Rádi si vedle lenošení na gauči přečtete dobrou knihu? Mějte vždy dost světla se zabudovanou lampičkou. Lampa má elastické rameno, díky čemuž si ji přizpůsobíte do úhlu přesně podle vašich potřeb. Prohlédněte si modely sedacích souprav Alicanto nebo Barteez, které disponují touto „vychytávkou“.

Mezi další vylepšení, která si u nás na e-shopu můžete zvolit, patří i dřevěné detaily, vestavěné minibary nebo držáky na sklenice. Klikněte na model sedačky, který se vám líbí a pokračujte na náš konfigurátor. Právě tam si zvolíte barvu, doplňky a provedení rohu. Jste už jen krůček od vaší vysněné sedačky ve tvaru L.

Neumíte se rozhodnout pro správnou barvu?

Máme pro vás desítky materiálů a stovky barevných provedení. Přejděte na materiály a objevte kvalitní potahové látky s povrchovou úpravou proti zašpinění, žmolkování nebo vyblednutí – a to vše ve vaší oblíbené barvě.

Naše novinky v nabídce

×