Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Trendy v sedacích soupravách pro tento rok: multifunkčnost

Každý rok přicházejí designéři s novými trendy. Týkají se vzhledu, ale i funkčnosti sedacích souprav. Jedním z trendů pro rok 2021 se stala multifunkčnost. Její podstatou je dát sedačce více možností využití, než je jen pouhé sezení.

V současnosti jsme obklopeni věcmi, které plní více než jen jejich primární funkci. Používáme například smartphony, které jsou telefonem, kalendářem, kalkulačkou, a dokonce i platební kartou v jednom. Tento trend jsme se snažili vdechnout i do našich sedaček. Dáváme jim více možností využití a vybavili jsme je tolika funkcemi, kolik jen zvládnou. Podívejte se s námi, jaké prvky multifunkčnosti můžete najít v nových modelových řadách sedacích souprav.

1. Sedací souprava s nabíjecí stanicí – technologický prvek pro fajnšmekry

Využíváte sedací soupravu jen na odpočinek? Nebo i na příležitostnou práci? V obou případech vás jistě potěší nová technologická vychytávka: zabudovaná nabíjecí stanice.

Rohová sedačka HERMOS II Nabíjecí stanice
Zabudovaná nabíjecí stanice

USB připojení spolu s elektrickou zásuvkou se nacházejí přímo v opěrce sedačky. Díky těmto technologickým prvkům se ze sedačky nemusíte postavit ani tehdy, když se vám vybije telefon nebo notebook.

2. Úložný prostor navíc s rozkládací sedací soupravou

Možnost rozložení sedačky a úložný prostor můžeme dnes považovat za povinnou jízdu. Přesto jsou to ale nejvyhledávanější a také nejžádanější funkce sedacích souprav. Rozkládání poskytne místo pro příležitostné spaní, úložný prostor vám skvěle nahradí menší skříňku. Skladovat v něm můžete prakticky cokoliv, protože je poměrně prostorný a dostanete se k němu velmi rychle. Navíc, šetří prostor v malých bytech, ve kterých by bylo prakticky nemožné postavit do obýváku další skříňku.

3. Vysoký komfort díky polohovatelným opěrkám rukou i hlavy

Mnohé sedací soupravy jsou navrženy tak, aby si uživatel mohl nastavit opěrky rukou i hlavy pro své pohodlí. Pokud jste typ, který sedací soupravu využívá především k odpočinku, tyto dvě funkce se vám zajisté zalíbí nejvíce. Budete moci lenošit ve vaší oblíbené poloze a dopřejete si komfort přesně podle vašich představ.

4. Vše po ruce s vestavěným minibarem a držáky na sklenice

Jedním z oblíbených vylepšení sedací soupravy je integrovaný minibar. Minibary jsou většinou skryty v područce sedačky. Uložíte do nich své oblíbené nápoje, snacky nebo dokonce knihy – prostě vše, co chcete mít během pohodového večera po ruce. Některé sedací soupravy mají navíc zabudované držáky na sklenice. Díky nim si můžete pohár odložit a nemusíte se bát, že byste jeho obsah vylili na sedačku.

Zaujaly vás tyto multifunkční vychytávky?eading

Všechny spojují naše nové modelové řady Murena. Sedačky máme v nabídce jako rohové typy, ale také ve variantě U sedaček. Na každou z těchto sedacích souprav si můžete sami zvolit typ potahu i design doplňků, takže se vám určitě budou hodit i do zařízeného obýváku.

Naše novinky v nabídce

×