Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Potahové látky na sedačky: Seznamte se s látkou Bristol, která nepropouští tekutiny a je vysoce odolná vůči oděru.

Aby sedačka zůstala roky jako nová, musí být potažená pevnou látkou odolnou vůči oděru a skvrnám. I proto máme v naší nabídce na výběr z několika látek, které jsou ošetřeny speciálními technologiemi navrženými tak, aby přirozeně prodlužovaly životnost sedaček. Jednou z nich je i látka Bristol. Proč nepodléhá rychlému špinění ani oděru? Čtěte dál.

 

Výborné výsledky potahové látky Bristol v testu odolnosti Martindale

Martindale je mezinárodně uznávaný test, který zkoumá odolnosti textilií proti oděru. Právě díky tomuto parametru si víte ověřit, zda vám látka na sedačce vydrží, nebo se rychle začne ničit, žmolky a trhat.

Potahové látky používané na běžné sedací soupravy mají většinou od 25 000 – 40 000 Martindale bodů. Látky s hodnotou vyšší než 40 000 jsou vhodné na extrémně namáhané části nábytku, například na výrobu hotelového zařízení.

Naše látka Bristol dosáhla v testu 90 000 Martindale, přičemž gramáž samotné látky je 260 g / m² ± 5%. Tyto parametry znamenají, že látka je dostatečně silná, pevná a odolná i vůči velkému náporu. Sedačka s látkou Bristol je tak vhodná nejen do klasických domácností, ale i do veřejných prostorů nebo mnohočetných rodin, v nichž bývají potahy sedaček namáhané nejvíce.

 

Díky technologii Cleanaboo látka nepropustí tekutinu a snadno se čistí

Látka Bristol je upravena speciální technologií Cleanaboo. Tato technologie zabraňuje propouštění tekutin do látky, což znamená, že sedací souprava se snadno čistí a nezůstávají na ní žádné nežádoucí skvrny. V případě rozlití tekutiny na sedačku se díky Cleanaboo na povrchu látky vytvoří malé kapičky, které pak stačí jednoduše vsát do hadříku a sedačka bude opět čistá.

Na vyčištění celé sedačky vám většinou postačí pouze studená voda a bavlněný hadřík. Kromě viditelných skvrn na sedačce však nevznikají ani ty „neviditelné“. Tím, že látka nepropustí žádné tekutiny, neznečišťuje se ani vnitřek čalounění. Výplň sedačky tak zůstává bez poškození, čímž se přirozeně prodlužuje životnost celé sedačky.

 

Bristol je vhodná i pro rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky

Nepropouští tekutiny, jednoduše se čistí a je velmi odolná vůči oděru – to jsou základní vlastnosti látky Bristol, kterou si oblíbí každá domácnost, ve které mají děti nebo zvířátka tendenci zašpinit všechno, co vidí.

Pokud se tedy chystáte vybírat novou sedačku, popřemýšlejte i nad touto látkou. Je vysoce kvalitní, příjemná na dotek a díky svým vlastnostem vám jako nová vydrží dlouhá léta. Pokud vás její vlastnosti zaujaly, stačí si už jen vybrat svou oblíbenou barvu látky a počkat, dokud si budete moci užívat pohodlí na vaší nové sedací soupravě.

Naše novinky v nabídce

×