Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Rozkládací sedačky za výhodnou cenu. Vybrali jsme top modely s nejlepším poměrem ceny a kvality

Nečekané výdaje, nebo nutnost odložit si peníze i na ostatní zařízení v bytě, mohou značně zkřesat náš rozpočet na novou sedací soupravu. Dávno ale neplatí, že co je dražší, je nutně i kvalitnější. Připravili jsme si proto pro vás malou poradnu a ukážeme vám, jak se nedat oklamat a vybrat sice levnější, ale stále kvalitní sedací soupravu. Jako dodatek jsme pro vás vybrali ty nejvýhodnější modely sedaček s dobrým poměrem ceny a kvality z našeho e-shopu.

Jak porovnat poměr ceny a kvality rozkládací sedačky?

Za omezený rozpočet na zařízení se rozhodně není třeba stydět. Množství našich zákazníků nám píše právě s požadavkem, abychom pro ně vybrali co nejkvalitnější, ale zároveň cenově výhodnou sedací soupravu. Dnes už sedačka není levným kusem nábytku, a cena za průměrný model se pohybuje od stovek až do tisíců eur. Na co si dát pozor při výběru těch levnějších modelů? Dívejte se především na:

  • kvalitu potahové látky,
  • kvalitu konstrukce,
  • výplňový materiál,
  • recenze od zákazníků.

Co dnes vypadá jako vyšší investice, může být v budoucnu úspora

Říká se: „Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci.“ U sedacích souprav to platí dvounásobně. I když dnes chcete ušetřit a vybrat levnější sedačku, z dlouhodobého hlediska to nemusí být správný krok. Již několik desítek eur totiž dokáže udělat značný rozdíl v kvalitě, který vám může životnost sedačky prodloužit i o několik let.

Někdy však není jiná možnost, a proto pamatujte na jediné: Šetřit se určitě nevyplatí na potahovém materiálu ani na konstrukci. Méně kvalitní látky se mohou začít žmolkovat již po pár měsících aktivního používání, v důsledku čehož budou oslabeny a náchylnější k roztržení. Přečalounění sedací soupravy v některých případech může vyjít ještě dražší než celá původní sedačka.

Náročnější je to s konstrukcí sedačky – pouhým okem totiž těžko zjistíte, jestli je kvalitní a vydrží dlouho. Zkuste se o kvalitě informovat u předchozích zákazníků dané značky. Mnoho výrobců, podobně jako my, má na své stránce zveřejněno recenze od zákazníků. Podle recenzí si můžete udělat obraz o tom, zda jsou sedačky kvalitní a jak dlouho vám vydrží.

Kromě recenzí se můžete podívat také na vlastnosti sedací soupravy. Někdy je uváděna také nosnost nebo kvalita potahové látky. Dobrým znakem je i to, pokud výrobce nabízí variabilitu při výběru potahu, materiálu doplňků (například nožiček) nebo vnitřního materiálu (například výplně sedáků).

Levné rozkládací sedačky do 500 €

Někdy s rozpočtem nic nenaděláme. Z naší nabídky jsme proto pro vás vybrali ty nejvýhodnější, ale zároveň kvalitativně vysoce hodnocené, rozkládací pohovky. Vybrat si můžete z následujících modelů do 14 000Kč:

Všechny tyto modely jsou pohovkami bez přidaných bočních křídel. Všechny jsou samozřejmě rozkládací. Poskytnou vám úložný prostor umístěný pod celým sedem. Cena je konečná v případě, když si sedačku vyberete v některém z materiálů Economic. I když tyto materiály u nás na eshopu zařazujeme do nižší třídy látek, ve skutečnosti jsou kvalitou srovnatelné s běžnými potahy konkurenčních značek. Jsou dostatečně odolné vůči otěrům i vyblednutí. Gramáž 215 – 245 g/m2 jim dodává potřebnou tloušťku, díky které je lze využít i na vysoce namáhané části sedacích souprav.

Cena za tyto sedačky může být vyšší jen v případě, že si je zvolíte v kvalitnějším potahovém materiálu. Za třídu Standard se připlácí 600Kč, za látky Premium 1200Kč. Stejné částky platí i pro rozkládací rohové sedačky, které vám nyní představíme.

Výhodné rozkládací rohové sedačky

Pokud byste neměli zájem o pohovku, ale o rohovou sedačku, máme pro vás výhodné modely i z této kategorie. Jelikož se však už jedná o větší sedačky, cenovka je také trošku vyšší. Z těch výhodných pro vás vybíráme tyto modely:

Všechny sedačky jsou menších rozměrů, mají úložný prostor a lze je rozložit na pohodlnou spací plochu. Kromě toho mají vyšší nožičky, což znamená, že se vám pod nimi bude snadno uklízet, a zároveň se budou skvěle hodit do menších obýváků. Pod vysokými nožičkami je totiž vidět podlaha nebo koberec pod sedačkou, ale díky tomu obývací pokoj působí vzdušněji. Tyto sedačky se hodí i do dětských pokojů, jednopokojových bytů, kanceláří a všude tam, kde se velká sedačka nevejde.

Hledáte něco jiného?

Snažili jsme se pro vás vybrat ty nejvýhodnější sedací soupravy. Pokud je váš rozpočet malinko vyšší, a očekávání náročnější, prohlédněte si všechny naše sedací soupravy. Najdete mezi nimi spoustu sedaček například s nastavitelnými opěrkami hlavy, vestavěným minibarem a dalšími moderními funkcemi.

Naše novinky v nabídce

×