Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Levné rozkládací sedačky v kvalitním provedení. Vybrali jsme top modely s nejlepším poměrem ceny a kvality

Nečekané výdaje nebo nutnost odložit si peníze i na ostatní zařízení v bytě, mohou značně zkřesat náš rozpočet na novou sedací soupravu. Dávno ale neplatí, že co je dražší, je nutně i kvalitnější. Připravili jsme si proto pro vás malou poradnu a ukážeme vám, jak se nedat oklamat a vybrat sice levnější, ale stále kvalitní sedací soupravu. Jako dodatek jsme pro vás vybrali ty nejvýhodnější modely sedaček z našeho e-shopu s dobrým poměrem ceny a kvality.

Jak porovnat poměr ceny a kvality rozkládací sedačky?

Za omezený rozpočet na zařízení se rozhodně není třeba stydět. Množství našich zákazníků nám píše právě s požadavkem, abychom pro ně vybrali co nejkvalitnější, ale zároveň cenově výhodnou sedací soupravu. Dnes už sedačka není levným kusem nábytku, a cena za průměrný model se pohybuje od stovek až do tisíců eur. Na co si dát pozor při výběru těch levnějších modelů? Dívejte se především na:

  • kvalitu potahové látky,
  • kvalitu konstrukce,
  • výplňový materiál,
  • recenze od zákazníků.

Co dnes vypadá jako vyšší investice, může být v budoucnu úspora

Říká se: „Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci.“ U sedacích souprav to platí dvounásobně. I když dnes chcete ušetřit a vybrat levnější sedačku, z dlouhodobého hlediska to nemusí být správný krok. Již několik desítek eur totiž dokáže udělat značný rozdíl v kvalitě, který vám může životnost sedačky prodloužit i o několik let.

Někdy však není jiná možnost, a proto pamatujte na jediné: Šetřit se určitě nevyplatí na potahovém materiálu ani na konstrukci. Méně kvalitní látky se mohou začít žmolkovat již po pár měsících aktivního používání, v důsledku čehož budou oslabeny a náchylnější k roztržení. Přečalounění sedací soupravy v některých případech může vyjít ještě dražší než původní sedačka.

Náročnější je to s konstrukcí sedačky – pouhým okem totiž těžko zjistíte, jestli je kvalitní a vydrží dlouho. Zkuste se o kvalitě informovat u předchozích zákazníků dané značky. Mnoho výrobců, podobně jako my, má na své stránce zveřejněno recenze a zkušenosti od zákazníků. Podle recenzí si můžete udělat obraz o tom, zda jsou sedačky kvalitní a jak dlouho vám vydrží.

Kromě recenzí se můžete podívat také na vlastnosti sedací soupravy. Někdy je uváděna nosnost nebo kvalita potahové látky. Dobrým znakem je i to, pokud výrobce nabízí variabilitu při výběru potahu, materiálu doplňků (například nožiček) nebo vnitřního materiálu (například výplně sedáků). Tehdy máte jistotu, že pro vás sedačku vyrábí na míru.

Levné rozkládací sedačky do 7000 Kč

Někdy s rozpočtem nic nenaděláme. Z naší nabídky jsme proto pro vás vybrali ty nejvýhodnější, ale zároveň kvalitativně vysoce hodnocené, rozkládací pohovky. Vybrat si můžete z následujících modelů do 14 000Kč:

Tyto modely jsou pohovkami bez přidaných bočních křídel. Všechny jsou samozřejmě rozkládací. Kromě toho vám pod celým sedem poskytnou úložný prostor. Cena je konečná v případě, že si sedačku vyberete v některém z materiálů Economic.

I když tyto materiály u nás na eshopu zařazujeme do nižší třídy látek, ve skutečnosti jsou kvalitou srovnatelné s běžnými potahy konkurenčních značek. Jsou dostatečně odolné vůči otěrům i vyblednutí. Gramáž 215 – 245 g/m2 jim dodává potřebnou tloušťku, která odolává i těžce namáhaným částem sedacích souprav.

Cena za tyto sedačky může být vyšší jen v případě, že si je zvolíte v kvalitnějším potahovém materiálu. Za vyšší třídu potahového materiálu se připlácí 800 – 4000Kč podle konkrétního materiálu. Podobné ceny platí i pro následující rozkládací rohové sedačky, které vám nyní představíme.

Levné rohové sedačky do 25 000 Kč

Pokud byste neměli zájem o pohovku, ale o rohovou sedačku, máme pro vás výhodné modely i z této kategorie. Jelikož se však už jedná o větší sedačky, cenovka je také trošku vyšší. Z těch výhodných pro vás vybíráme tyto modely:

Všechny sedačky jsou menších rozměrů, mají úložný prostor a lze je rozložit na pohodlnou spací plochu. Mají vyšší nožičky (kromě modelu Santé I), což znamená, že se vám pod nimi bude snadno uklízet, a zároveň se budou skvěle hodit do menších obýváků. Vysoké nožičky totiž opticky zvětšují prostor, díky čemuž obývací pokoj působí vzdušněji. Tyto sedačky se hodí i do dětských pokojů, jednopokojových bytů, kanceláří a všude tam, kde se velká sedačka nevejde.

Nakupte u nás ještě výhodněji

Chcete ušetřit a navíc mít sedačku doma co nejrychleji? Podívejte se na naše skladové sedačky. Jedná se o výprodejové modely či výstavní kusy. Jsou ve 100% kvalitě, ale s nižší cenou. Pokud se vám nějaká líbí, neváhejte, dokud vám ji někdo vyfoukne. Vždy máme k dispozici jen 1 kus. Sedačky do této kategorie průběžně doplňujeme.

Naše novinky v nabídce

×