Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Sedačka vašich snů: S modely Bagi si sezení poskládáte přesně podle vašich představ

Rozkládací pohovka, malá rohová sedačka a pohodlné křeslo – to jsou 3 samostatné kusy ze stejné modelové řady Bagi, které vám poskytnou maximální svobodu při zařizování obývacího pokoje. Poskládáte si z nich skvělý set a zkombinujete je podle vašich představ jako sezení pro velkou rodinu, nebo praktickou alternativu do malého bytu. Seznamte se s produkty z modelové řady Bagi a sami si navrhněte vaše nové, stylové a pohodlné sezení.

 

Rozkládací pohovka Bagi k odpočinku i do kanceláře

Rozkládací pohovka Bagi má, podobně jako ostatní modely z této řady, velmi zajímavý design. Je navržena tak, aby se uměla přizpůsobit jakémukoliv interiérovému stylu. Na první pohled je to tedy elegantní pohovka, která zároveň zapadne i do ležérních obývacích pokojů.

elegantná pohovka Bagi

Jedinečný ráz dokáže pohovce Bagi dodat výběr barvy a typu potahového materiálu. Výborně vynikne v pastelových barvách, ale také v bledých odstínech šedé nebo béžové. Tmavý potah působí seriózněji a hodí se do interiérů, ve kterých by sedačka neměla působit jako ohnisko místnosti – tedy například do kanceláří, byznys prostorů nebo hotelů.

 

Pohovka Bagi vyniká funkcí rozkládání

Mnoho menších pohovek, které na trhu najdete, nelze rozložit. Funkce rozkládání je ale velmi praktickým pomocníkem zejména v malých bytech, kde nezbývá místo navíc na pokoj pro hosty.

rozkladacia pohovka Bagi

Pohovka Bagi ale na rozdíl od ostatních modelů malých pohovek disponuje funkcí rozkládání. Po rozložení vám poskytne plnohodnotné lůžko navíc a během minuty se změní na příležitostnou postel. Kromě toho je rozkládací pohovka Bagi pohodlná, má pevné sezení a kvalitní konstrukci, díky čemu vám roky vydrží jako nová.

 

Malá rohová sedačka Bagi uspoří prostor a poskytne pohodlí

Malá rohová sedačka Bagi je téměř stejně široká, jako pohovka Bagi. Se svými rozměry 228 cm na šířku X 154 cm na hloubku se vejde i do malých bytů, přičemž svým novým majitelům poskytne pohodlné sezení a prostor na zasloužený odpočinek.

 

S modelovou řadou Bagi bude váš obývací pokoj působit vzdušnější

Svými designovými liniemi se rohová sedačka Bagi podobá na pohovku ze stejné modelové řady. Zajímavým detailem jsou na ní vysoké nožičky, které vám přinesou víc, než byste si mohli myslet. Právě díky nim totiž bude interiér vypadat prostornější a vzdušnější.

mala rohova sedacka

Vysoké viditelné nožičky jsou využívány jako šikovný designérský trik. Díky tomu, že je pod takovými sedačkami jasně viditelný kus podlahy, budí dojem prostorné a nevyplněné místnosti. Do malých interiérů přinášejí vzdušnost a opticky je zvětšují.

Kromě toho má sedačka na vyvýšených nožičkách i jinou, opravdu praktickou, výhodu – snadno se pod ní uklízí. Bez problémů pod ní lze zametat, smývat a dokonce pod ni vejde i robotický vysavač. Pod rohovou sedačkou Bagi se tedy nebude držet prach, což jistě potěší alergiky.

 

Křeslo Bagi zkombinujete pro vaše pohodlí

Posledním kouskem z modelové řady Bagi je právě křeslo. Je možné využít ho samostatně k celkem jinému typu nábytku, nebo zkombinovat ho s pohovkou i rohovou sedačkou Bagi a vytvořit si tak opravdu stylové a pohodlné sezení pro celou rodinu.

mala rohova sedacka BAGI

Podle dispozice, velikosti a možností obývacího pokoje si produkty Bagi můžete zkombinovat libovolně – je jen na vás, zda se rozhodnete pro sestavu pohovka + rohová sedačka + křeslo, nebo například pro sestavu rohová sedačka + 2 křesla. Modelová řada Bagi vám prostě dává svobodu při výběru. Vaší fantazii se meze nekladou, a tak můžete kombinovat typy sezení, barvy potahu nebo pracovat s rozložením sedů přímo v obývacím pokoji. Konečně si budete moci sami vyskládat sedací soupravu tak, jak si to už dlouho představujete.

Naše novinky v nabídce

×