Zákaznická linka: +421 940 919 656 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Rohová pohovka podle vašeho gusta: Představujeme vám modelovou řadu pohovek Torst

Tak jak se mění trendy v módě, mění se i ty v jiných odvětvích – například v interiérovém designu. Některé trendy se vracejí, jiné jsou zas nadčasové, takzvané evergreeny. Samozřejmě, záleží i na vkusu konkrétního člověka. Někdo sáhne po moderní nízké sedačce v neutrálních barvách a někdo zas po menší, pohodlné pohovce s vyšším sezením.

Pokud hledáte pohodlnou a elegantní pohovku do menšího prostoru, jste na správném místě. Rohová pohovka Torst je vhodná do domácností, ale i do kancelářských prostorů. Pojďte se s námi podívat, jaké možnosti nabízí tato modelová řada.

 

Rohová pohovka Torst vám zaujme jemným a stylovým designem

Rohová pohovka Torst je důkazem toho, že pohovka nebo sedací souprava nemusí být robustních rozměrů, aby upoutala a zaujala. Její jemný a elegantní design je podtržen vyvýšenými nožičkami, které kromě toho, že pohovce dodávají nádech ladnosti, mají i praktické využití. Před časem jsme vám představili 3 důvody, proč si vybrat sedací soupravu s vyvýšenými nožičkami. Možná už tedy víte, že jedním z nich je optické zvětšení prostoru.

rohová pohovka TORST

 

Pokud tedy chcete ve svém obýváku pohodlnou a stylovou pohovku, která vytvoří dojem většího prostoru, je pro vás tato rohová pohovka ideální. Kromě elegance jistě oceníte i fakt, že se pod ní snadno uklízí a dostane se pod ni například i robotický vysavač. Navíc, díky jednoduchému systému rozkládání se tato pohodlná pohovka raz dva změní na místo, kde se komfortně vyspí vaše návštěva.

 

Navrhněte si vaši rohovou pohovku sami

To, jak bude vaše pohovka vypadat, si umíte do velké míry zvolit sami. Můžete si vybrat z množství různých látek a barevných provedení a získat tak pohovku, která vám bude dokonale pasovat do vašeho obývacího pokoje nebo kancelářských prostorů. V ceně pohovky jsou také ozdobné polštáře, které celkový vzhled krásně doplní. Zvolit si můžete i provedení rohu pohovky, a tedy jeho orientaci na pravou nebo levou stranu a přizpůsobit ji dispozici prostoru.

 

Další produkty modelové řady Torst

Pokud vás oslovil design rohové pohovky Torst, no hledáte něco menší, nebo naopak větší, máme pro vás v nabídce i pohovku nebo sedací soupravu ve tvaru U z modelové řady Torst.

 

Pohovka Torst

Potřebujete pohovku do moderně zařízené kanceláře, případně malého obývacího pokoje? Pohovka Torst nabízí možnost pohodlného sezení spolu se stylem a elegancí. Určitě oceníte i možnost rozložení, která poslouží pro příležitostné přespání.

rozkladacia pohovka

 

Sedací souprava Torst U

Tento model je ideální pro větší rodiny. Poskytuje dost prostoru na sezení nebo ležení, takže si každý najde své místo. Svým unikátním designem se hodí i do obývacího pokoje zařízené ve venkovském stylu. Kromě pohodlí a možnosti rozložení je dalším plusem sedací soupravy Torst U i úložný prostor, kde si můžete odložit například peřiny nebo náhradní polštáře.

sedačka v tvare u

Naše novinky v nabídce

×