Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Sedací souprava s vysokými nožkami. 3 důvody, proč si ji zamilujete

Sedací soupravy s vysokými nožkami patří mezi oblíbené modely našich zákazníků. Sepsali jsme proto pro vás 3 vlastnosti, které se vám na těchto sedačkách zalíbí. Jak vám může sedačka s vyvýšenými nožkami zvětšit prostor nebo pomoci při úklidu? Přečtete si v našem krátkém článku.

 

Sedačka s vysokými nožičkami opticky zvětší váš obývák

Pokud byste si porovnali tentýž obývák se sedačkou „položenou“ na zemi a sedačkou s vyvýšenými nožkami, ta druhá obývák by působila rozměrnější. Vysoké nožičky na sedací soupravě totiž opticky zvětšují prostor.

Je to způsobeno tím, že sedačka s vysokými nožičkami odhaluje i prostor pod ní. Oko tak vidí i část podlahy pod sedačkou a tím se mu celý obývací pokoj zdá větší a prostornější.

Stejné pravidlo platí i pro ostatní nábytek, jako je například konferenční stolek nebo skříňka pod TV. Pokud tedy chcete, aby váš obývací pokoj působil větší, než ve skutečnosti je, poohlédněte se právě po nábytku, který je postaven na vyšších nožkách.

Je užitečný zejména v případě, že máte rozměrově malý obývák, nebo chcete provzdušnit prostor vašeho bytu. Vyvýšené nožky tak alespoň částečně pomohou zabránit tomu, aby váš obývák vypadal přeplněně.

 

Pod sedačkou se vám bude snadněji uklízet

Právě pod sedací soupravou se kupí nejvíce prachu. Díky sedačce s vyvýšenými nožkami však bude jednoduché uklízet. Dostanete se pod ni s mopem i vysavačem, a tak už sedačku nikdy nebudete muset přemisťovat, když pod ní budete chtít uklidit.

Na naší stránce najdete sedačky s nožkami vysokými 10 cm. Znamená to, že se pod tyto sedačky vejde i většina robotických vysavačů, které jsou dnes již součástí mnoha domácností.

 

Tuto sedací soupravu zařídíte do jakéhokoliv stylu

Nezáleží na tom, jaký styl preferujete, sedačku s vysokými nožkami sladíte do jakéhokoliv stylu. Ať už si chcete zařídit obývák ve stylu skandinávském, vintage nebo moderním, stačí si zvolit preferovaný typ nožek. Nožky tak mohou být dalším designovým prvkem, který můžete sladit k ostatním doplňkům.

Naše novinky v nabídce

×