nova sedaci souprava

Hodila by se vám nová sedací souprava? Prohlédněte si naše nové modelové řady Modio a Solvado

Hledáte novou sedací soupravu? Představujeme vám naše zcela nové modelové řady sedacích souprav Modio a Solvado, které v svém moderním designu spojují komfort a eleganci. Prohlédněte si, co všechno vám nabízejí.

 

Rozkládací sedací soupravy Modio

Rozkládací sedací soupravy řady Modio jsou designované pro lidi, kteří si chtějí na sedačce odpočinout. Díky různým moderním funkcím nabízejí dokonalý komfort každému náročnému zákazníkovi.

Jednou z jejich největších předností je, že mají nastavitelné opěrky hlavy. Každý člen rodiny si tak může opěrku nastavit podle sebe a dokonale si užívat pohodlí. Pohodlí doplní i držáky na poháry a vestavěný minibar, díky kterému budete mít všechny pochutiny vždy po ruce.

rozkladaci sedaci souprava

Sedací souprava Modio VII

 

Design a kvalita šití sedacích souprav Modio

Zajímavým detailem na sedacích soupravách Modio jsou vysoké zakřivené nožičky. Tyto nožičky nejenže opticky zvětší váš obývák, no sedačce dodávají šmrnc a eleganci.

Šití na sedačce je velmi pevné, aby nedošlo k žádnému mechanickému poškození. Kostra je vyrobena z odolného materiálu, díky čemu sedací soupravy vydrží dlouhá léta bez proleženin a rozpadlého šití.

 

Kterou sedačku Modio si vyberete?

Z modelové řady sedacích souprav Modio máme u nás momentálně 4 typy sedaček. Všechny mají různé rozměry, funkcemi a kvalitou jsou však stejné. Pokud hledáte novou rohovou sedačku, zkuste se podívat na rohovou sedačku Modio VII, která je vhodná i do menších obýváků. Najdete ji po kliknutí sem. Do větších prostorů je naopak vhodná velká sedací souprava do u Modio VIII, kterou ocení zejména větší rodiny. Najdete ji zde.

uckova sedaci souprava MODIO VIII

Sedací souprava MODIO VIII

Elegantní sedací soupravy Solvado

Sedací soupravy Solvado se od modelové řady Modio sice liší v designu, ale ne ve své pohodlnosti. Mají vestavěný minibar, držáky na poháry a rovnou zádovou opěrku, která je ukončena polohovatelnými opěrkami hlavy. Sezení je stejně jako při sedačkách Modio pevné a mírně tvrdší, aby se rychle nevysezelo. Je však dostatečně komfortní na to, abyste na sedačce mohli pohodlně sedět nebo ležet i několik hodin.

účková sedačka

Sedací souprava SOLVADO IV MINI

 

Zajímavý detail nožiček na sedacích soupravách Solvado

Elegantní sedací soupravy Solvado jsou charakteristické především svými zajímavými nožičkami ve tvaru obdélníku. Je to malý, ale zároveň výrazný detail. Pokud máte rádi pravidelné tvary, design nožiček můžete zkombinovat s různými nástěnnými dekoracemi a vytvořit tak v obývacím pokoji příjemnou harmonii.

Všechny sedací soupravy Solvado jsou rozkládací a mají dostatečně velký úložný prostor. Design těchto sedaček je elegantní s čistými a jednoduchými liniemi, díky čemu se hodí do jakéhokoli interiérového stylu. Stačí si vybrat tu správnou barvu a typ potahové látky, kterou si samozřejmě můžete nakombinovat sami podle svého vkusu.

 

Která sedací souprava Solvado bude vhodná do vašeho bytu?

Všechny sedačky Solvado mají kromě nastavitelných opěrek hlavy i polohovatelné opěrky rukou, které si můžete podle potřeby přizpůsobit. Jsou to tedy skvělé sedačky na odpočinek u televize nebo dobré knize. Ze všech modelů Solvado, které u nás momentálně máme, jsme pro vás vybrali rohovou sedačku Solvado II. Vejdete ji i do menšího bytu, případně do kanceláře. Najdete ji po kliknutí sem.

elegantní rohová sedací souprava

Sedací souprava SOLVADO II

 

Druhý model, který jsme pro vás vybrali, je účková sedačka Solvado IV Mini, v jednom rohu ukončena chaise end křídlem. Hodí se do větších prostorů a je dostatečně prostorná pro velké rodiny. Pokud si chcete sedačku podívat blíže, najdete ji zde.

You must be logged in to post a comment.