Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Jaké výhody má sedačka ve tvaru U?

Sedačky ve tvaru U jsou oblíbené zejména v mnohočetných rodinách. Poskytují mnoho místa k sezení, úložného prostoru ale i mnoho drobných detailů, které vás příjemně překvapí. Podívejte se spolu s námi, jaké má sedačka ve tvaru U výhody a proč možná právě ona bude vaším novým kusem nábytku?

 

Sedačka ve tvaru U vám poskytne mnoho místa

Klasický rodinný večer u televize? S účkovou sedačkou to nebude problém. Pohodlně si na ní totiž odpočine i vícečlenná rodina. Vleže na ní zrelaxují minimálně 3 osoby, na sezení vám ale poskytne místo nejméně pro 5 osob. Je tedy ideálním řešením nejen pro velké rodiny, ale i pro lidi, kteří mají časté návštěvy a hledají způsob, jak všechny komfortně usadit.

 

Čím větší sedačka, tím více úložného prostoru

U sedací soupravy jsou atraktivní zejména díky množství místa, které nabízejí. To se ale týká nejen místa k sezení, no i úložného prostoru. Obvykle totiž platí, že čím větší sedačka, tím více úložného prostoru k dispozici.

Většina sedacích souprav ve tvaru U má úložný prostor pod oběma bočními křídly. Tento úložný prostor je snadno přístupný a zároveň dostatečně velký i na rozměrnější předměty. Oproti skříním a stropním úložným prostorem má tedy jednu velkou výhodu: uložit do něj můžete i mohutnější předměty, se kterými se obtížně manipuluje.

 

Vhodná do obýváků i kanceláří

Dnes je již téměř zvykem, že každá větší firma poskytuje svým zaměstnancům i odpočinkovou zónu, kde si mohou na pár chvil odpočinout od práce. V takových zónách najdete kromě sedaček a sedacích vaků i ovocný bar nebo například kávovar, kteé dodají zaměstnancům energii a „nakopnou“ je dále v práci.

Do takových prostorů je nejideálnější právě sedačka ve tvaru U. Díky svým rozměrům je dostatečně velká i pro více kolegů, a v případě potřeby na ni lze posadit i klienta. Je totiž opticky rozdělena na 3 celky, a tedy může klient sedět naproti vám, vedle vás, nebo v 90° úhlu, podle toho, co vám nejvíce vyhovuje. Na takové účely vám z naší nabídky doporučujeme například sedačku Adoni V, která je dostatečně elegantní na obchodní schůzku, ale zároveň i pohodlná na odpočinek pro zaměstnance.

 

Účková sedačka má propracovanější detaily více předností

Nemusí to platit vždycky, ale v zásadě se výrobci sedaček vždy nejvíce „pohrají“ se sedačkami ve tvaru U. V praxi to znamená, že účkové sedačky jsou v detailech mnohem propracovanější než ostatní typy sedaček a proto vám poskytnou zajímavé možnosti.

Naše sedačky ve tvaru U mají například hned několik moderních „vychytávek“. Najdete na nich nastavitelné opěrky hlavy, podložky pod stolní lampu, držáky na sklenice a dokonce i vestavěné minibary. Jsou to sice jen detaily, které vám však zpříjemní čas strávený na sedačce. Jako ukázku se podívejte například na náš model sedací soupravy Presso V, který má všechny výše zmíněné kvality.

 

Jak při výběru sedací soupravy ve tvaru U postupovat?

Sedačky ve tvaru U nejsou vhodné do všech bytů, protože vyžadují velký pokojový prostor. Před koupí si proto přečtěte náš nedávný článek 4 věci, na které byste měli myslet při výběru nové sedačky, který vám poradí, jak na novou sedačku. Pokud se i po přečtení tohoto článku rozhodnete pro velkou sedačku ve tvaru U, s koupí vám napoví náš článek Na co nezapomenout při koupi velké sedačky ve tvaru U. Věříme, že oba články vám při výběru vaší nové sedačky pomohou a že najdete přesně takovou, která vám bude vyhovovat po všech směrech. Jako inspiraci si můžete prohlédnout naši nabídku.

Naše novinky v nabídce

×