Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Nevíte, kde koupit sedačku? Přečtěte si, proč by právě naše sedačka neměla chybět ve vašem obývacím pokoji

Sedací souprava patří k tomu typu nábytku, který při správném výběru může být vaším věrným společníkem po dlouhá léta. Je však velmi důležité, aby byla vyrobena z kvalitních materiálů – a to nejen co se týká kostry sedačky, ale také všech jejích mechanismů a samozřejmě potahového materiálu. Určitě se shodneme na tom, že kvalita by měla být vždy na prvním místě. Na druhou stranu však asi nikdo nechce mít doma sedací soupravu, která se mu nelíbí. Proto se snažíme pečlivě vybírat také rozměry, barvu, typ potahu a samozřejmě různé vychytávky. Kde tedy koupit sedačku splňující všechna tato kritéria?

Kde koupit nejlepší sedačku?

Existuje několik možností, jak a kde koupit sedací soupravu. Závisí na tom, jestli chcete čistě novou sedačku nebo jestli hledáte gauč z druhé ruky. Zaváží také cena sedací soupravy a jestli si umíte ověřit její kvalitu. Hodně záleží i na vašich preferencích a také finančních možnostech. Sedačku si můžete koupit například:

  • přes internetový obchod, tedy e-shop,
  • v kamenné prodejně s nábytkem,
  • v bazaru nebo z druhé ruky.
Sedací souprava GRECCO X Barevné provedení

Každá z výše uvedených možností má určité výhody i nevýhody. Sedací souprava z bazaru není čistě nová a má už většinou něco odžitého. Při koupi přes některé e-shopy si zase neumíte ověřit kvalitu produktu a kamenné prodejny mají často menší výběr barevných provedení a modelových řad. U nás si koupíte sedací soupravu, která bude nová, kvalitní a dokonce si ji dokážete ve velké míře přizpůsobit vašim požadavkům.

Vyberte si vaši novou sedací soupravu u nás v Nabytek4you

Pokud nevíte, kde koupit nejkvalitnější sedačku, čtěte dále a nechte se inspirovat. V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku kvalitních sedacích souprav. Můžete si vybírat z desítek modelových řad a stovek samotných modelů. Ať už hledáte rohovou sedací soupravu, u-čkovou sedačku nebo šikovnou pohovku k dispozici máte různá provedení a rozměry. A co je nejlepší? Sedací soupravu si doladíte přesně podle vašich představ. Potahová látka, design doplňků i provedení rohu si zvolíte v konfigurátoru. Ještě předtím si však můžete objednat vzorník látek a živě si porovnat, jestli se vám sedačka bude do obývacího pokoje hodit.

Rohové sedací soupravy

U-čkové sedací soupravy

Pohovky

1. Vyberte si model sedací soupravy, který se vám líbí

Do našeho sortimentu jsme zařadili sedací soupravy menších i větších rozměrů. Vyberou si ti, kteří bydlí v malém jednopokojovém bytě i velkém domě, ale také ti, kteří hledají gauč do společných prostorů nebo kanceláře.

Různorodost převládá i u samotných modelů. Vyberte si elegantní sedací soupravu s čistými liniemi, sáhněte po klasickém designu nebo se podívejte po moderním gauči splňujícím vaše představy a vizi. Jako malou ukázku jsme pro vás vybrali několik modelů sedaček – 4 nejprodávanější a 4 nejnovější modelové řady z našeho sortimentu.

Nejnovější modely v naší nabídce:

Nejprodávanější modely:

2. Navolte si barevné provedení a detaily sedačky v našem konfigurátoru

Na produktové stránce každé sedací soupravy najdete kromě rozměrů a galerie také přehledný konfigurátor, díky kterému si navolíte:

  • provedení rohu,
  • typ potahu a barvu sedačky,
  • typ nožiček,
  • doplňky jako okrasné polštářky, držáky na sklenice a jiné vychytávky.
Nevíte se rozhodnout pro barvu sedačky?
Prohlédněte si celou nabídku kvalitních potahových materiálů a stovek barevných provedení. U každého materiálu uvádíme i jeho parametry a různé povrchové úpravy proti oděru, žmolkování, zašpinění a podobně.

3. Ověřte si kvalitu našich sedaček

Víme, že pro mnoho lidí je důležité ověřit kvalitu kupovaného výrobku. Proto máte u nás dvě možnosti: podívat se na recenze našich spokojených zákazníků nebo přijít se podívat do našeho showroomu v Prievidzi.

Nábytek 4 you recenze a zkušenosti zákazníků

Rozhodujete se, kde koupit sedačku, respektive přemýšlíte, že by je si ji objednali u nás? Při rozhodování vám mohou pomoci také recenze našich zákazníků, kteří se nejednou kromě své zkušenosti podělí i s fotkou jejich vysněné sedačky.

Jaké jsou zkušenosti zákazníků s Nabytok4you?

Prohlédněte si recenze z webu i z Facebooku.
Naše sedačky si můžete prohlédnout i osobně. Kde nás najdete?

Pokud byste o naší výrobě, materiálech a jednotlivých modelech chtěli vědět víc, velmi rádi vás přivítáme v našem showroomu na ulici Ivana Bukovčana v Prievidzi na Slovensku. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku v době od 11:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Cestujete-li z dálky, doporučujeme zajednat si termín obhlídky předem.

Naše novinky v nabídce

×