Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Nejprodávanější modely sedaček roku 2023: Které sedačky nejvíce učarovaly našim zákazníkům?

Rok 2023 se pomalu blíží ke konci, a to znamená jen jedno – přišel čas podívat se na to, co letos nejvíce učarovalo našim zákazníkům. Připravili jsme si pro vás malý seznam nejprodávanějších rohových sedaček, učkových gaučů a doplňků za rok 2023. Přečtěte si více o našich nejprodávanějších modelech sedaček a nechte se inspirovat. Možná objevíte sedačku vašich snů, která bude příští rok zdobit i váš obývací pokoj.

Rohová sedačka SIIDE X MAXI

Modelová řada Siide spojuje elegantní moderní design a komfort. Tak jako celá řada sedaček Siide, i SIIDE X MAXI poskytuje dostatek místa k sezení a lenošení, ale současně se stane krásným středobodem vašeho obývacího pokoje. Co je na této sedačce výjimečné? Má malinko atypické rozměry a může být skvělým dělícím prvkem v obývacích pokojích spojených s kuchyní.

Parametry a vlastnosti sedačky:

Rohová sedačka GABIIO IX

Druhý z našich nejprodávanějších modelů sedaček je model Gabiio IX. Pokud hledáte sedací soupravu s netypickými rozměry, tak vás podobně, jako mnoho našich zákazníků, okouzlí právě tato rohová sedačka. Jedno její křídlo je o dost delší, což potěší především ty, kteří mají obývací pokoj s neobvyklými obdélníkovými rozměry.

Parametry a vlastnosti sedačky:

Rohová sedačka BALTICCO VIII a sedačka rohová BALTICCO III MAXI

U našich zákazníků se velké oblibě těší také modelová řada Balticco, ze které se mezi naše nejprodávanější modely sedaček roku 2023 dostaly hned dvě sedací soupravy, a to BALTICCO VIII a BALTICCO III MAXI. Obě tyto sedačky se pyšní elegantním stylovým designem a velmi čistými liniemi. Díky tomu jsou oblíbené nejen v obývacích pokojích, ale také kancelářích či jiných byznys prostorách.

Parametry a vlastnosti sedačky BALTICCO VIII:

Parametry a vlastnosti sedačky BALTICCO III MAXI:

Sedací souprava PRESSO VIII

Sedací soupravy ve tvaru U jsou díky svým štědrým rozměrům vhodné do velkých obývacích pokojů. Sedačka PRESSO VIII poskytuje místo k sezení a lenošení pro celou rodinu. V případě potřeby sedačku navíc snadno rozložíte a získáte místo, kam pohodlně uložíte návštěvu na noc. Sedací soupravy PRESSO jsou velmi oblíbené také díky stylovým a chytrým vychytávkám, jako jsou dřevěné doplňky nebo vestavěný minibar.

Parametry a vlastnosti sedačky

Rohová sedačka MODIO VII

Kombinaci moderního designu a komfortu najdete také v sedacích soupravách Modio. U našich zákazníků byla letos nejoblíbenější právě sedačka MODIO VII. Má šikovné rozměry a design, který krásně vynikne i v odvážnějších nebo křiklavějších barvách. Pokud by vám však přece jen výrazné barvy neseděly, můžete si sedačku nakonfigurovat přesně podle vašich představ. Na výběr máte ze stovek krásných a kvalitních potahových materiálů.

Parametry a vlastnosti sedačky

Sedací souprava VENTO VI

Poslední sedačka ze seznamu nejprodávanějších sedaček za rok 2023 je u-čková sedací souprava VENTO VI. I tento kus nábytku v sobě kombinuje eleganci, funkčnost a komfort. Jedno křídlo sedačky je klasické a disponuje opěrkou na záda i ruce. Druhé křídlo této sedačky se nazývá chaise-end křídlo – což znamená, že je otevřené, prostorné a bez opěrek. To pravděpodobně ocení především rodiče s malými dětmi, kterým toto provedení poskytuje dostatek místa pro hraní.

Parametry a vlastnosti sedačky

Jaké doplňky si naši zákazníci letos vybírali nejčastěji?

Taburety, vrchní matrace i kávové stolky řadíme k doplňkovému zboží k sedacím soupravám. Úkolem těchto kousků je doplnit sedačku vizuálně a/nebo funkčně. U vrchních matracích Topper jde především o funkčnost, neboť zvyšují komfort při spánku na rozložené sedací soupravě. Na druhé straně chrání sedačku před poškozením potahu. Stolky a taburety plní funkci jak estetickou, tak praktickou. Právě taburety mají u našich zákazníků letos první místo. Podívejte se na ty nejprodávanější:

Vypadá to tak, že v roce 2023 uchvátila naše zákazníky především elegance a komfort v kombinaci s nastavitelnými opěrkami hlavy. Není se co divit. Při koupi nové sedací soupravy byste měli dbát především na to, aby se vám na ní dobře sedělo a pohodlně lenošilo. Věříme, že jsme vás alespoň trošku inspirovali a už se moc těšíme na to, jaký model sedačky se stane hitem právě pro vás.

Naše novinky v nabídce

×