Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Designové sedací soupravy s nejmodernějšími funkcemi: Sedačky Murena

Někdo touží po klasice a jednoduchosti, jiný si vždy vybere tu nejmodernější verzi. Platí to při koupi techniky, ale například i při výběru sedacích souprav. Pokud patříte do druhé skupiny a hledáte designovou, a zároveň funkcionalitami propracovanou sedací soupravu, jste u nás na správném místě. Představujeme vám naši novou modelovou řadu Murena, která spojuje čistý design a nejmodernější funkce.

Designové sedací soupravy s přizpůsobitelnými materiály

Říká se, že v jednoduchosti je krása. Modelová řada Murena byla navržena tak, aby se svým čistým, ale propracovaným designem hodila do každého obývacího pokoje. Má jednoduché linie, díky kterým zapasuje k nábytku v jakémkoliv stylu. Její největší výhodou je, že si ji do velké míry můžete přizpůsobit vlastnímu vkusu.

Přemýšlíte nad tmavou sedačkou? Nebo naopak toužíte po nejnovějších trendech jako je hořčicová, tmavě-zelená nebo královská modrá? Vašemu vkusu meze neklademe. Na sedačkách Murena si navrhnete barvu i typ potahu, dekor dřevěných doplňků a také design nožiček. Díky našemu konfigurátoru se na chvíli stanete designérem a sedačku si dotvoříte podle sebe. Jediné, co je na sedačce neměnné, jsou její rozměry.

sedaci souprava do U MURENA VI
Sedací souprava Murena VI

Omyvatelné potahové materiály

Designovou sedačku Murena si můžete objednat v kterékoli potahové látce z našeho vzorníku látek. V nabídce máme několik desítek barev a typů materiálů, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci.

Některé potahové materiály jsou navíc ošetřeny speciální technologií Liquid Blocked nebo Cleanaboo. Tyto technologie zabraňují vstřebávání tekutin. V praxi to znamená, že pokud se vám na sedačku něco vylije, látka kapalinu nevpije, ale udrží ji na jejím povrchu. Kapalinu pak stačí jen vsát do jemného hadříku a látka bude znovu čistá. Tyto inovativní technologie výrazně zjednoduší péči o sedačku.

Designové rozkládací sedačky Murena vám přinesou ty nejmodernější funkce

Čistý design a do velké míry přizpůsobitelný vzhled sedačky nejsou jedinými přednostmi modelové řady Murena. Je totiž vybavena moderními funkcemi, které vám přinesou ten nejvyšší komfort. Když si na ni jednou sednete, už se vám nebude chtít nikam jít. A ani nebudete muset. Vše potřebné totiž budete mít po ruce.

Vysoký komfort díky pevné konstrukci a polohovatelným opěrkám hlavy

Murena sedačky mají pevné, ale zároveň pohodlné sezení. Výplňová pěna je přizpůsobena tak, aby stabilně udržela i člověka s vyšší váhou. Díky kvalitní výplni a pevné konstrukci vydrží sezení jako nové po dlouhá léta.

Zadní opěrka je navíc prodloužena o polohovatelné opěrky hlavy. Celé sezení si tak dokážete nastavit přesně pro své potřeby a dopřát si maximální pohodlí.

Elektřina na dosah s nabíjecí stanicí

Ať už po večerech surfujete na internetu, nebo si čtete oblíbenou knihu, elektřina poblízku se hodí vždy. USB port a klasická zástrčka jsou zabudovány v nabíjecí stanici vsazené v jedné z bočních opěrek. Připojit si na ně můžete mobil, tablet, nebo malou lampičku, kterou si kdykoliv posvítíte na stránky své oblíbené knihy.

Vestavěný minibar a držáky na sklenice zabudované přímo v sedací soupravě

Když jsme napsali, že budete mít vše po ruce, nelhali jsme. Přímo v boční opěrce je totiž zabudovaný minibar, do kterého si odložíte své oblíbené snacky, nápoje, nebo knihy a křížovky. Když tedy během lenošení dostanete na něco chuť, nemusíte vůbec vstávat. Stačí se natáhnout a vše potřebné budete mít ihned k dispozici.

No a abyste si svůj nápoj z minibaru měli kde odložit, v opěradle sedačky najdete i držáky na sklenice. Nemusíte se tedy skutečně ani pohnout a vše budete mít vždy při sobě. A to je už tedy opravdu velký komfort.

Naše novinky v nabídce

×