Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Potahové látky na sedačky: Moderní kolekce Luxo

Výběr potahového materiálu je stejně důležitý, jako výběr správného modelu sedací soupravy a její rozměrů. Představujeme vám proto další druh naší potahové látky, kterou si můžete zvolit na jakýkoliv typ sedačky. Materiál Luxo je ošetřen speciálními technologiemi, které prodlužují životnost potahové látky, a tím i celé sedací soupravy. Jaké benefity sebou tento potahový materiál přináší?

 

Potahová látka Luxo skvěle obstála v testu Martindale

Test Martindale zkoumá odolnost textilií proti otěru. Právě díky výsledkům tohoto testu se můžete ujistit, zda bude potahová látka sedací soupravy pevná, a ani přes časté sezení se nebude trhat a ničit.

Běžné potahové látky sedacích souprav dosahují v testu od 25 000 do 40 000 Martindale bodů. Potahová látka Luxo ale v tomto testu dosáhla až 50 000 bodů, díky čemu je vhodná jako potah i na extrémně zatěžované části nábytku.

 

potahova latka luxo

 

Luxo se nepotrhá a neodře

Kromě vysokého skóre Martindale se potahová látka Luxo může pyšnit i opravdu vysokou gramáží samotné tkaniny – až 360 g / m² ± 5%. Jde tedy o dost hrubou látku, která se jen tak lehce neodře, neztratí na barevnosti a nepotrhá se. Nemusíte se tedy bát, že by se vám látka rychle sedřela a vy byste museli sedačku po krátkém čase přečalounit.

 

Technologie UNICLEAN zajistí snadné čištění potahu Luxo a žádné skvrny

Potahová látka Luxo je ošetřena speciální technologií Uniclean. Tato technologie omezuje absorpci tekutin potahu, díky čemu zůstává potah Luxo v lepší kondici. V praxi to funguje tak, že pokud se vám na sedačku něco vylije, potah Luxo tuto tekutinu nepropustí, ale udrží ji na povrchu v podobě malých kapiček. Kapky pak stačí vsát ubrouskem nebo bavlněnou utěrkou a zbylé nečistoty utřít hadříkem z mikrovlákna.

 

Jak ošetřovat potahovou látku Luxo?

Technologie Uniclean nezabezpečuje 100% vodotěsnost látky, ale do značné míry zabrání absorpci vody. Díky tomu látka zůstává čistší a bez skvrn. Pokud se na sedačce nějaká skvrna přece jen vytvoří, sedačku vyčistíte velmi jednoduše. K čištění vám stačí jen voda nebo jemný mýdlový roztok a hadřík. Důležité je, abyste látku vyčistili bezprostředně po znečištění.

Na čištění a ošetřování potahové látky Luxo nepoužívejte žádné tvrdé a drsné materiály, jako například kartáče. Ty by mohly látku natrvalo poškodit. Nedoporučujeme používat ani alkohol, rozpouštědla nebo bělící prostředky, které by změnily barevnost látky.

 

Barevná škála potahové látky Luxo se hodí do bytů i kanceláří

Od šedé až po hnědou – takovou barevnou škálu má naše potahová látka Luxo. Vybrat si ji můžete v mnoha odstínech šedé, hnědé a bordó. Sedací souprava s tímto potahem bude díky různým odstínem vhodná do jakéhokoliv interiéru. Nádherně zapadne do elegantních kanceláří, ale i do vašeho útulného a teplého domova. Pokud se tedy chystáte kupovat novou sedačku, potahový materiál Luxo vás určitě nezklame. Pro srovnání si můžete prohlédnout i naše další potahové látky.

Naše novinky v nabídce

×