Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Potahové látky na sedačky: Měkká a hebká látka Pecos

Představujeme vám další z potahových látek, kterou si u nás můžete vybrat i na svou novou sedačku. Potah Pecos je svou strukturou, vlastnostmi a barevnou škálou vhodný jak pro sedačky do obýváků, tak i do kanceláří. Snadno se čistí, je příjemný na dotek a vydrží vám dlouhá léta jako nový. Jaké jsou všechny jeho vlastnosti?

 

Pecos je potahová látka na sedačky pro rodiny i do kanceláří

Složením i gramáží je potah Pecos vyroben tak, aby splňoval požadavky velké rodiny, ale i kancelářských prostorů. Jeho gramáž je 300 g / m² ± 5%, což znamená, že je to dostatečně silná a odolná látka, vhodná na časté sezení a otěry. Kromě toho má vysokou odolnost barev vůči vyblednutí, díky čemu vám zaručí skvělý vzhled vaší sedačky i po letech používání.

 

Vydrží pevná minimálně 75 000 cyklů

Jednotka standardu Martindale ukazuje, zda je potahová látka pevná, odolná vůči otěru a zda se častým používáním rychle neroztrhá. Pro běžné využití v domácnosti jsou široce používány látky s výdrží kolem 20 000 – 30 000 cyklů. Potahový materiál Pecos v tomto testu získal 75 000 cyklů. Znamená to, že jako nový vydrží minimálně 75 000 otěru, co při běžném používání znamená několik let. Ve srovnání s jinými látkami je tedy Pecos opravdu vysoko otěruvzdorná.

 

Jak působí potah Pecos při dotyku?

I když je Pecos silný a odolný potah, jeho povrch je skutečně příjemný. Patří totiž mezi semišové látky, díky čemu je měkký a hladký. Na dotek působí jako jemný plyš, takže se vám na něm bude příjemně sedět i ležet.

poťahova latka pecos

 

Látku Pecos snadno vyčistíte díky Liquid Blocked technologii

Na kvalitě a dlouhé trvanlivosti látky Pecos se ve velké míře podílí i speciální technologie Liquid Blocked, kterou je látka ošetřena. Ta zabraňuje zejména absorpci tekutin. V praxi to znamená, že pokud se vám na sedačku něco rozlije, na povrchu látky se vytvoří velké kapky, které stačí vsát hadříkem. Technologie tak chrání látku i sedačku před znečištěním a zajišťuje její snadnou údržbu a čištění.

I díky této technologii je látka Pecos mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Snadné čištění doplňuje příjemný měkký povrch a v neposlední řadě i široké barevné provedení látky. Vaši novou sedačku si tak můžete zkombinovat s nábytkem v obývacím pokoji nebo kanceláři a dodat prostoru nový image. Můžete si ji zvolit na všechny sedací soupravy v naší nabídce, takže vaší fantazií a vkusu při výběru nové sedačky se meze nekladou.

Naše novinky v nabídce

×