Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Které rohové sedačky jsou u našich zákazníků nejoblíbenější?

Zkuste si tipnout, které z našich rohových sedaček jsou mezi zákazníky nejoblíbenější.  Netušíte? Tak čtěte dál. Rozhodli jsme se vám totiž ukázat ty nejoblíbenější modely rohových sedaček podle našich zákazníků. Samozřejmě, neznamená to, že od jiných modelů by byly designově nebo kvalitativně lepší. Každý model má však své určité specifikum, díky němuž je tak oblíbený. Které sedačky to tedy jsou?

 

Elegantní rohové sedačky rady Adoni

Modelová řada Adoni v sobě zahrnuje 3 elegantní rohové sedačky – model Adoni I, Adoni II a Adoni III. Oproti většině našich rohových sedaček se odlišují tím, že jsou o pár centimetrů vyvýšené nad zemí, a tudíž mají viditelné nožičky. Takové nožičky opticky zvětšují prostor a jsou vhodné i do menších pokojů.

 

Rohová sedačka ADONI II pravá
pravá

 

Rohová sedačka Adoni II

Pokud se vám model Adoni zalíbil, určitě byste měli vědět, že typ nožiček si můžete vybrat podle sebe. Na výběr máte z chromových, bílých, černých nebo dřevěných. Sedačka díky nim dostane šmrnc a do vašeho obývacího pokoje dokonale zapadne. Design nožiček je sice malý, ale podstatný detail, díky kterému máte možnost sladit sedačku s ostatními kusy nábytku.

Rohové sedačky Adoni jsou vhodné nejen do obýváků, ale i do kancelářských a byznys prostorů. Skvěle ukážou i v bytech zařízených ve skandinávském stylu. Kromě designové funkce jsou také velmi praktické. Lze je dle potřeby rozložit, nebo využít jejich úložný prostor.

 

Rohové sedačky Forest – stvořené pro relax

Ve srovnání s řadou Adoni jsou rohové sedačky Forest o něco ležérnější. Od ostatních našich sedaček se odlišují zejména velkými polštáři, které zároveň tvoří i pohodlnou opěrku zad. Neobvyklá je i vestavěná polička v boční opěrce, do které si můžete odložit noviny, knihy nebo skleničky. Rada Forest zahrnuje 3 sedačky – rohovou sedačku Forest I Maxi, Forest II a Forest III.

 

rohová sedačka
Sedací souprava FOREST II

 

Rohová sedačka Forest II

Na druhé boční opěrce se nachází podložka na sklenice. Na sedačce můžete odpočívat a přitom si vychutnávat kávu, čaj, nebo dokonce pohár dobrého vínka, aniž byste se museli natahovat po pohár. Rohové sedačky Forest jsou totiž určeny na relax. Pokud tedy hledáte pohodlnou pohovku, na kterou se můžete po náročném dni svalit a vyfouknout, sedačky z řady Forest jsou pro vás jako stvořené.

 

Rohové sedačky Oli

Sedačky z řady Oli jsou nejoblíbenější rohové sedačky našich zákazníků. Do řady patří rohová sedačka Oli Mini a rohová sedačka Oli Maxi. Kvalitou i funkčními vlastnostmi jsou stejné, jediný rozdíl mezi nimi je ve velikosti. Jsou to sedačky roztahovací, s menším úložným prostorem.

Specifikem těchto rohových sedaček jsou nastavitelné opěrky hlavy. Z designového hlediska však sedačky Oli nemají žádné „nezvyklosti“. Jejich design je jednoduchý a čistý, a zřejmě i díky tomu jsou u našich zákazníků takové oblíbené. Zapadnou totiž do každého bytu a do každého stylu. Navíc máte možnost vybrat si barvu potahu podle sebe, a díky tomu sedačku Oli perfektně doladíte nejen k novému, ale i ke staršímu nábytku.

 

rohova sedačka
Sedací souprava OLI MAXI

 

Rohová sedačka Oli Maxi

Doufáme, že se vám výběr našich zákazníků líbil. Věříme, že vás modely zaujaly, ale pokud jste si z nich nevybrali ten svůj, nevadí. Celou naši nabídku rohových sedaček si můžete prohlédnout zde. Věříme, že některé se vám jistě zalíbí.

Naše novinky v nabídce

×