Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Novinky v nabídce: Rozkládací rohové sedací soupravy se skvělým designem

Každá naše nová sedačka je kvalitnější, designově propracovanější a nabitá novými praktickými funkcemi. Podívejte se na naše 3 nové designy sedacích souprav, které jsme pro vás vybrali ze všech letošních novinek. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, poskytnou vám dokonalý komfort a v obývacím pokoji zapůsobí jako skutečné designové doplňky.

 

Rohová sedačka Loreti III Mix

Rohová sedací souprava Loreti III Mix má elegantní design, který se hodí do domácností i do kanceláří. Jsou na ní zajímavé zejména stylové 10 cm vysoké nožičky. Ty opticky zvětšují prostor, a tak je sedačka vhodná i do menších místností.

rohová sedacia súprava LORETI III MIX pravá

Pro vaše pohodlí jsme na tuto sedací soupravu nainstalovali polohovatelné opěrky hlavy. Můžete si je buď úplně sklopit na klasickou opěrku, nebo si je nastavit podle toho, jak vám je pohodlně. Jsou v ní navíc integrované 2 užší úložné prostory a možnost rozkládání na příležitostné spaní.

Materiály použité při výrobě sedačky jsou velmi pevné a odolné. Je vyrobena tak, aby vydržela dlouhá léta jako nová a nevysezela se. Vybrat si ji můžete v různých látkových provedeních. Na obrázku je sedačka v potahu Savana 72 v provedení pravého rohu.

 

 

Rohová sedačka Modio I Maxi

Rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem Modio I Maxi byla vytvořena pro lidi, kteří od sedačky vyžadují zejména pohodlnost. Má nastavitelné opěrky hlavy, držáky na sklenice po obou stranách sedačky, vestavěný minibar a pevné sezení, které se ani časem nevysedí. Jedna její část je zakončena pohodlným chaise end křídlem, na kterém se vám bude skvěle relaxovat. Polštáře vám k sedačce dáme zdarma.

Sedací souprava Modio I Maxi je postavena na vyšších 10 cm nožičkách. Jejich design si můžete zvolit podle sebe. Stejně si můžete vybrat barvu a typ potahové látky. Na obrázku například vidíte sedačku v kombinaci materiálu z IV. Skupiny Samoa 11 s bílou ekokůží. Po rozložení vám sedačka poskytne spací plochu 228 x 127 cm.

 

Rohová sedačka Modio III

Modio III je rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem rozděleným do dvou částí. Po rozložení vám nabídne plochu 210 x 127 cm, která je ideální pro příležitostné spaní pro jednu nebo dvě osoby. Při sezení poskytuje ten nejvyšší komfort, a to zejména díky polohovatelným opěrkám hlavy, držákem na sklenice a vestavěným minibarem.

Na sedací soupravu si tedy skutečně stačí sednout, donést si svůj oblíbený nápoj a relax může začít. Na obrázku je sedačka znázorněna v kombinaci bílé ekokůže a látky Samoa 11 v provedení levého rohu. Aby se vám dokonale hodila do obýváku, vybrat si ji můžete v jakékoliv látkové kombinaci. Sladit k ní můžete i polštáře, které od nás dostanete k sedačce zdarma.

 

 

Naše novinky v nabídce

×