Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Kvalitní sedačky recenze

O kvalitě firmy vždy nejvíce řeknou recenze zákazníků. Byly s nákupem spokojeni, jak probíhalo dodání a především – jakou kvalitu mají produkty? Obzvlášť to platí u produktů, jejichž koupě je zdlouhavá, náročná a předchází jí dlouhé přemýšlení. Mezi takové produkty patří i naše sedací soupravy. Abychom vám alespoň trošku pomohli, připravili jsme si pro vás výběr recenzí a fotografií přímo od našich zákazníků. Více než cokoli jiného vám dají bližší představu o procesu koupě, kvalitě sedaček a jejich dodání.

Recenze kvalitních sedaček z Nabytok4you

Vybrali jsme pro vás několik recenzí i s fotkami hotových sedaček od zákazníků. Vždy zveřejňujeme všechny recenze a těší nás, že nám přicházejí jen pozitivní ohlasy.

Kvalitní sedačky recenze
Kvalitní sedačky recenze
kvalitni sedaci souprava recenze
kvalitni sedaci souprava recenze

Jak naše sedačky vypadají ve skutečnosti?

Při každém modelu sedací soupravy naleznete informace o jejích rozměrech. Každou sedací soupravu si můžete zvolit v některém z desítek potahů, které se liší barvou, materiálem a kvalitou. Látky jsou focené pod bílým světlem, což znamená, že naše fotky nezkreslují barvu a můžete se spolehnout, že vám přijde opravdu taková barva, jakou vidíte na obrázku. Toto je několik našich sedaček přímo od zákazníků:

Co však může mírně zkreslit odstín látky, je typ mobilu nebo počítače, na kterém si naši stránku prohlížíte. Každé zařízení totiž trošku jinak zobrazuje barvy, a proto může dojít ke zkreslení. Pokud si nejste jisti, vzorek materiálu si můžete objednat a prohlédnout i na živo. Rádi vám na zkoušku pošleme až 6 vzorků materiálů dle vlastního výběru.

Fotografie od našich zákazníků

Fotky vyrobených sedaček uveřejňujeme na našem facebookovém profilu. Najdete tam desítky fotek od zákazníků, díky kterým si prověříte kvalitu a provedení hotové sedačky. Jednotlivé modely navíc vidíte v reálných obývácích pokojích, a tak se můžete inspirovat k výběru vaší nové sedací soupravy.

Naše novinky v nabídce

×