Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Vybíráme sedačku do kanceláře: S čím byste měli počítat?

Do konferenčních místností na uvítání klientů nebo do kanceláří pro zaměstnance na odpočinek. Elegantní a pohodlná sedačka by v kancelářských prostorech jednoduše neměla chybět. Při výběru takové sedačky do kanceláře však třeba přihlížet k jiným kvalitám než při kupování sedačky domů do obývacího pokoje. Přečtěte si proto pár našich rad, které vám tento proces přiblíží. Jaké otázky si musíte zodpovědět?

 

Pro klienty nebo zaměstnance? Stanovte si účel sedačky do kanceláře

Jako první byste si měly odpovědět na otázku: „Pro koho bude sedačka určena?“ Bude sloužit na pracovní setkání pro klienty, nebo na odpočinek pro zaměstnance? Právě to totiž rozhoduje o tom, jaký sed by měla kancelářská sedačka mít.

Pro tvrdší matraci na sedačce byste se měli rozhodnout, pokud bude určena pro klienty. V takovém případu sice sedačka musí být pohodlná, ale ne ležérní. Klienti by se na ní neměli přepadávat a cítit jako doma na gauči. Naopak zaměstnanci jistě ocení měkčí sedací soupravu, na níž si vypijí svoje odpolední kafe a na chvíli si odpočinou od tvrdé kancelářské židle.

 

Vyplatí se šetřit na úkor kvality sedačky do kanceláře?

Možná se vám bude zdát, že sedací souprava do kanceláře nemusí být až tak kvalitní, ale opak je pravdou. Kancelářská sedačka bývá zatěžována mnohem víc než ta ve vašem obývacím pokoji. Na kvalitě proto určitě nešetřete. Bude na ni sedět mnoho kolegů, klientů, bude muset udržet těžší váhy a nápor na potahový materiál.

S největší pravděpodobností totiž nebudete na takovou sedačku ukládat deky a přehozy, které by potah ochránili. Právě proto musí být látka na sedačce kvalitní, odolná a pevná, aby se neroztrhla ani nevybledla. Ideální je například nevsákavá látka, která nepropustí žádnou tekutinu.

 

Roztahovací sedačka s úložným prostorem? Takovou do kanceláře nepotřebujete

Sedačku do kanceláře vybíráme jinak než domů. Kancelářská sedačka nepotřebuje poskytovat velký úložný prostor ani možnost roztahování. Mnohem důležitější je její design a kvalita. Musí ladit k ostatnímu zařízení a příjemně dotvářet celou atmosféru vašich obchodních prostorů.

Většinou si naši zákazníci vybírají do firem jednoduché, elegantní a rozměrově menší sedačky. Jednou z nich je například model rohové sedačky Adoni I, který je přím ideální kancelářskou sedací soupravou. Můžete si ji navíc vybrat v jakékoliv barvě a přizpůsobit ji tak vaší firemní identitě.

Prohlédněte si ji proto blíže a sami posuďte, zda si vyberete právě ji, nebo se rozhlédnete po jiném modelu. Při výběru však nezapomeňte na naše rady a vybírejte rozumně.

sedačka do kancelárie

 

 

Naše novinky v nabídce

×