Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Moderní sedačky 2021 – Nové modely Alicanto

Žijeme v době moderních technologií usnadňujících různé aspekty života. Na trh přicházejí dennodenně nové „vychytávky“ a technické vylepšení – ať už mluvíme například o elektronice, automobilech, nebo o interiérovém designu. Pro nás jsou zajímavé právě ty vylepšení a moderní doplňky, které se týkají nábytku a sedacích souprav. I proto jsme do našeho sortimentu zařadili novinku – moderní sedací soupravy Alicanto, ze kterých se už nebudete chtít postavit.

Jaké výhody skrývají moderní sedačky modelové řady Alicanto?

Moderní sedací soupravy, jako například naše modely Alicanto, potěší především ty, kteří hledají designovou sedačku plnou šikovných doplňků. Představte si dlouhý zimní večer nebo podzimní sychravé počasí. Pohodlně se usadíte na sedačku s knížkou v jedné ruce a sklenkou vína v druhé. Stmívá se? Nevadí, neboť vaše nová sedačka má v opěrce zabudovanou lampičku. Sklenici pohodlně odložíte do držáku a můžete se ponořit do knihy. Opravdu vám toto dokáže nabídnout jedna sedačka? Podívejte se na všechny výhody modelové řady Alicanto:

1. Multifunkčnost a praktičnost

O tom, že multifunkčnost je v dnešní době nejen trendem, ale víceméně nezbytností, si můžete přečíst také v našem starším článku: Trendy v sedacích soupravách pro tento rok: multifunkčnost. Rozkládání nebo úložný prostor jsou dnes již povinnou výbavou sedacích souprav. Ocení to především ti, kteří kupují sedačku do menšího bytu.

Všechny sedací soupravy modelové řady Alicanto disponují úložným prostorem. Rozměry úložných prostorů se liší v závislosti na velikosti sedačky. Poslouží vám například na uskladnění sezónních věcí nebo odložení přikrývek. Sedačky Alicanto jsou také rozložitelné, díky čemuž pohodlně uložíte na noc návštěvu, případně kamarády nebo rodinu.

2. Rozměry do každého prostoru

Líbí se vám design některé sedačky Alicanto, ale nejste si jisti, zda máte pro ni dost místa? Série Alicanto je dostupná v několika modelech, vhodných do menších i větších prostorů. Pokud hledáte sedačku do malého obýváku, podívejte se například na model Alicanto I Mini. Podobně jako ostatní sedačky této řady, i Alicanto I Mini disponuje doplňky a úložným prostorem. Díky rozkládání ji můžete využít i jako místo na spaní pro návštěvu.

Hledáte naopak sedačku ve tvaru U pro velkou rodinu? Bude pro vás ideální sedací souprava Alicanto V. Je to jedna z našich velkých U-čkových sedaček, na kterou se díky jejím štědrým rozměrům pohodlně usadí opravdu celá rodina.

3. Stylový design moderní sedačky, který doladíte podle vašeho gusta

Sedačky Alicanto mají již na první pohled krásný moderní design. Jeho základ tvoří čisté rovné linie samotné sedačky, které doplňují stylové detaily. Designové nožičky, dřevěné komponenty nebo ozdobné polštáře, to vše má vliv na celkový vzhled sedací soupravy. V našem konfigurátoru si můžete vybrat z množství materiálů a barevných provedení, díky čemuž si navrhnete design nové sedačky podle vašich představ. Kromě toho si můžete vybrat typ nožiček, barvu polštářků, případně si vaši sedačku vylepšit moderními doplňky.

4. Doplňky, díky kterým máte vše po ruce

Kromě štědrého a pohodlného prostoru k sezení, stylového provedení a úložného prostoru disponují sedačky Alicanto i několika doplňky. Díky nim budete mít po ruce vše, co potřebujete. Polohovatelné opěrky hlavy vám zaručí zvýšení komfortu při sledování televize nebo čtení knížky. Šikovně umístěný minibar vám nabídne místo pro víno nebo váš jiný oblíbený nápoj, přičemž sklenice bezpečně odložíte do držáků umístěných přímo v sedačce. Díky USB portu si také můžete dobít mobilní telefon nebo jiné zařízení, aniž byste museli vstát ze sedačky. Kromě toho, máme pro vás ještě jednu novinku.

Sedačka se zabudovanou lampičkou

Poprvé máme v nabídce sedací soupravy se zabudovanou lampičkou. Ta vám poskytne dostatek světla při čtení vaší oblíbené knížky nebo časopisu. Rameno lampičky je elastické, díky čemuž si ji můžete nastavit do takové polohy, jaká vám bude nejlépe vyhovovat. Při výběru možností v našem konfigurátoru máte na výběr lampy ve dvou barevných provedeních – černé a stříbrné. Můžete si tak vyladit vaši vysněnou sedačku do posledního detailu. Která se bude hodit vám?

Naše novinky v nabídce

×