Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Gaučové soupravy do každého obývacího pokoje. Doplňte vaši sedačku o křeslo či taburet a získejte více stylového místa k sezení

Velké učkové gaučové soupravy jsou dnes trendem. Vytvoří poutavé těžiště místnosti a poskytnou spoustu místa k sezení i lenošení. Ovšem ne každý má obývací pokoj přizpůsobený pro takovou nadrozměrnou sedačku – na jedné straně mohou být problémem rozměry, ale na té druhé i samotná dispozice místnosti. Kromě toho se velké masivní sedací soupravy nemusí líbit každému. Pokud je to i váš případ, máme pro vás pár tipů na to, jak získat více místa k sezení pomocí kombinace pohovek, rohových gaučů, křesel do obývacího pokoje a taburetů. Čtěte dál a nechte se inspirovat.

Jaké jsou výhody gaučových souprav složených z více kusů?

Máte obývací pokoj se specifickými rozměry? Doplňte rohový gauč o pohovku

Výhodou rohových gaučů je, že dokážou krásně využít roh místnosti a udělat z něj útulné místo k sezení. Když k němu přidáte pohovku a umístíte ji například oproti rohové sedačce, získáte více místa a současně prostor opticky rozdělíte.

Prohlédněte si například kombinace pohovky a rozkládacích gaučů Balticco a Siide:

Pohovka + pohovka je skvělou kombinací pro ty, kteří preferují malý gauč

Lidé jsou různí a každý preferuje jiný styl v módě i designu. Zatímco jednomu se mohou líbit velké gauče do U, pro jiného je lákavější kombinace více menších pohovek. Zaručit vám můžeme jedno, nemusíte se vůbec držet na uzdě. Při zařizování vašeho vysněného obývacího pokoje se nechte vést fantazií a vašimi preferencemi.

Pokud jste odvážnější, můžete dokonce zkombinovat dva typy či dvě různá barevná provedení sedacích souprav. Výhodou tohoto řešení je také to, že umístění dvou separátních pohovek může vizuálně „rozbít“ prostor a opticky jej zvětšit. Mohutné kusy nábytku totiž zvyknou působit jako středobod místnosti a vytvářet dojem, že je prostor menší.

pohovka + pohovka

Řešení do malého obývacího pokoje: Zkombinujte pohovku s taburetem nebo křeslem

Pokud máte malý obývací pokoj, určitě jste už nejednou přemýšleli, jak efektivně zvětšit počet míst k sezení a současně prostor nezahltit. Díky gaučovým soupravám máte nespočet možností. Šikovným řešením do malých prostorů jsou například gaučové soupravy. Doplňte tu vaši pohovku o pohodlné křeslo s taburetem a hned získáte pár míst navíc.

Malý tip:

Při výběru nové sedačky doporučujeme volit z roztahovacích gaučů. Poslouží totiž nejen jako sezení během dne, ale získáte také prostor pro příležitostné spaní pro návštěvu.

Doplňte rohovou sedačku o stylový taburet

Přestože se to možná na první pohled nezdá, taburety mají více než jedno využití:

  • poslouží jako doplňkové místo k sezení,
  • můžete si na ně vyložit nohy při večerním odpočinku,
  • mnohé typy taburetů mají úložný prostor,
  • některé taburety lze použít také jako konferenční stolky, stačí na ně položit podnos s občerstvením.

Taburet si můžete zvolit ve stejném designovém modelu jako je vaše rohová gaučová souprava, ale sáhnout můžete i po jiném typu. Rázem se tak z obyčejného taburetu stane kontrastní designový doplněk.

Zde Vložte Text Nadpisu

Modelová řada sedaček Torst v sobě spojuje pohodlí, komfort a oku lahodící design. Sestává ze šikovného taburetu, pohovky, rohové sedací soupravy a u-čkového gauče, které si můžete zkombinovat do malého i velkého obývacího pokoje.

Láká vás spíše velký gauč?

Přečtěte si více o XXL sedačkách v naší nabídce a vyberte si takovou, která bude přesně podle vašich představ.

Naše novinky v nabídce

×