Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Sedací souprava s křeslem vám poskytne dokonalé pohodlí. Podívejte se, jak ji zkombinovat

Obývák je pro rodinu výjimečným místem, kde se každý den odehrávají malé příběhy. Řešíme v něm vážně rozhovory, odpočíváme a prožíváme příjemné chvíle s rodinou. Prvořadé je samozřejmě pohodlí a dostatek místa pro každého.

Mnoho rodin si proto vybírá sedací soupravu s křeslem. S touto sestavou lze skvěle změnit charakter místnosti a díky své velikosti usadí každého člena rodiny. Pojďte se spolu s námi podívat, jak možno sedací soupravu s křeslem zkombinovat a jaké modely souprav najdete v naší nabídce.

 

Sedací souprava s křeslem: Pohodlí pro celou rodinu

Obýváková sestava sedačky s křeslem nabízí široký prostor k sezení a vytváří příjemné místo na relax pro celou rodinu. Dokážete s ní velmi šikovně manipulovat tak, aby opticky zvětšovala prostor, nabízela ideální místo na rodinné setkání a působila jako ohnisko celého pokoje.

Sezení můžete různě rozmístit v závislosti od dispozice obývacího pokoje. Nejčastěji se v designu setkáváme se dvěma způsoby, které můžete vyzkoušet i vy:

 

1. Sedací souprava a křeslo v jiném koutu místnosti:

Křeslo zcela oddělíte od sedačky a vytvoříte kolem něj malý samostatný koutek. Tento způsob využití křesla si volí zejména lidé, kteří si rádi v klidu přečtou knihu, vypijí šálek čaje nebo si jednoduše sami na chvíli odpočinou od povinností.

sedací souprava s křeslemZdroj foto: pinterest.com

 

2. Sedací souprava s křeslem jako jeden set

Rohovou sedačku i s křeslem postavíte do půlkruhu kolem konferenčního stolku. V případně, že máte účkovou sedačku, můžete kolem stolku vytvořit souvislý kruh. Toto sezení vytváří příjemnou atmosféru a je ideální pro domácnosti, které často pořádají rodinné oslavy nebo přátelské návštěvy. Všichni vaši hosté si budou vidět do očí a mohou se spolu skvěle bavit.

sedaci souprava s kreslemZdroj foto: pinterest.com

 

Tip od Nabytok4you.cz: Sedačka s křeslem v elegantním stylu

Křeslo vytváří výjimečné místo pro odpočinek. Slouží jako samostatný prostor na sezení, ale zároveň je součástí sestavy, takže nikdy není od sedačky zcela odtržené. Z našich zkušeností víme, že o sezení na křesle bývá v domácnostech „boj“. V naší nabídce proto pro vás máme připraveno několik křesel. Podívejte se na 2 elegantní modelové řady, které k vašemu obývacímu pokoji můžete vkusně dokombinovat:

 

Modelová řada Orfy

Křesla se na našem e-shopu objednávají zvlášť. Je tedy jen na vás, zda si k sedačce vyberete jedno nebo dvě křesla. Dostáváte také svobodu při kombinování různých modelových řad, barev a typů potahů.

pohodlne kreslo orfy

Jedním z takových variabilních křesel je křeslo Orfy. Patří k elegantní modelové řadě s čistými liniemi a kvalitním provedením. Díky variabilitě barvy si jej ale můžete doobjednat k jakékoli jiné sedací soupravě. Má pevnou konstrukci, která se nevysedí a dlouho vydrží jako nová. Křeslo je navíc dost široké. Pohodlí poskytne i vyšším postavám a oblíbí si ho každý člen rodiny.

 

Pohodlné křeslo Bagi

Modelová řada pohovek Bagi se vyznačuje vyššími nožičkami a velkými polštáři, které nahrazují fixní zádovou opěrku. Křeslo Bagi je vlastně jen menší verzí těchto pohovek.

Křeslo BAGI
Křeslo BAGI

Sezení křesla Bagi tvoří opravdu odolná konstrukce a zádovou opěrku nahrazuje pohodlný polštář. I přes tento polštář je křeslo dostatečně hluboké, takže se v něm příjemně usadí i člověk s delšími nohami.

 

Naše křesla si můžete zkombinovat podle svých představ. Na výběr máme mnoho potahových látek v desítkách barev, abychom splnili všechny vaše náročné požadavky. Kromě křesel si můžete vybrat z desítek modelů sedacích souprav, na kterých si vychutnáte skvělý komfort a chvíle oddechu.

Naše novinky v nabídce

×