Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Nové sedačky v našem e-shopu: Představujeme nejnovější modelové řady a jejich funkce

Jak můžeme jedním slovem popsat naše sedací soupravy? Nadčasové. Právě nadčasovost je vlastnost, kterou se snažíme odrážet v každém jedním kousku. Víme totiž, že sedačka není krátkodobá záležitost. Kupuje se na několik let dopředu, a tak nikdo nechce, aby po roce – dvou používání působila nemoderně a zastaralo.

Nadčasovost však neznamená vyhýbání se moderním trendům. I proto naše sedačky neustále inovujeme. Přicházíme nejen s novými designy, ale také praktickými funkcemi, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům. Za poslední období v naší nabídce přibylo několik nových modelových řad se zajímavým designem i praktickými funkcemi. Ty vám teď rádi představíme.

Modelová řada BELUTI – sedací soupravy s nadčasovým designem

Sedačky z modelové řady Beluti najdete ve dvou variantách. Ta základní má v boční opěrce vestavěnou polici, kterou ale klidně můžeme nazývat také minibarem. Ať už do ní umístíte váš oblíbený drink nebo dekoraci, vždy bude vypadat stylově. Z vrchní strany je totiž nainstalována lampička na podsvícení, která vytváří příjemnou atmosféru, a to především večer.

Druhá varianta sedaček BELUTI má označení MIX. Jediným rozdílem mezi těmito variantami je, že sedačky Beluti MIX mají klasickou opěrku bez vestavěné police. Máte tedy možnost vybrat si, jestli tento designově-praktický prvek chcete, nebo se vám sedačka více líbí bez něj.

Obě varianty se ale shodují v tom, že vám poskytnou maximální pohodlí a praktické funkce. Jejich předností jsou zejména polohovatelné opěrky hlavy. Sklon sezení si díky nim můžete nastavit tak, jak vám to bude nejpohodlnější. Ocení to především lidé s častými bolestmi zad, pro které mohou být některé gaučové opěrky dosti nepohodlné.

Z praktických funkcí je důležité zmínit možnost rozložení pro příležitostné spaní, nabíjecí USB porty a úložný prostor. V tomto bodě však musíme přiznat, že sedačky BELUTI mají o něco menší úložný prostor než většina našich jiných modelů. Stále je ale dostatečně velký na odložení například sezónního oblečení, náhradních peřin, dětských hraček, dek, přehozů nebo čehokoli jiného, ​​co chcete skrýt před zrakem vaší návštěvy.

Některé z modelů sedaček Beluti

Modelová řada GABIIO – rohové i účkové sedačky s elegantním designem

Rohové i účkové – v této modelové řadě naleznete oba typy sedaček. Poskytnou vám následující funkce:

  • Polohovatelné opěrky hlavy pro vyšší komfort.
  • Vestavěný minibar nacházející se v boční opěrce, vrch minibaru slouží také jako malý stolek.
  • Držáky na sklenice.
  • Zabudované USB porty pro nabíjení mobilu nebo tabletu.

Kromě toho lze všechny sedačky GABIIO roztáhnout a mají poměrně velký úložný prostor, ukrytý pod jednotlivými sedmi sedačky.

Opomenout nesmíme ani design sedaček. Zajímavé jsou zejména detaily šití a úzkých nožiček. Ty nemají jen designový, ale i praktický význam. Díky vyvýšeným nožičkám totiž bude celý obývací pokoj působit prostorněji a vzdušněji. Jak je to možné? Důvodem je malý optický klam. Tím, že je podlaha pod sedačkou viditelná, zdá se, jako kdyby místnost nebyla tak nacpaná – a díky tomu celý prostor působí vzdušněji.

Vyšší nožičky však mají ještě jednu praktickou výhodu – pod sedačkou se vám díky nim bude snadno uklízet. Bez problémů pod ní projdou také některé typy robotických vysavačů, takže se tam nebude hromadit prach a špína.

Některé z modelů sedaček Gabiio

Modelová řada SIIDE – rohové sedačky s nádechem ležérnosti

Rohové sedačky SIIDE mají design ležérních, ale zároveň elegantních pohovek. Jsou vhodné spíše pro „klasiky“, kteří od sedačky neočekávají žádné moderní funkce, ale chtějí si na ní jen pohodlně odpočinout. Právě pro tento účel mají sedačky široké sezení a polohovatelné opěrky hlavy, takže odpočinek je zaručen.

Pohovky SIIDE spíše než funkcemi dominují designem. Mají zajímavé šití, které samo o sobě vypadá jako doplněk. Nádherně vyniknou v zemitých a bledých odstínech, ale také ve výraznějších barvách, jako je například černá, tmavě zelená, tyrkysová nebo hořčicová. I tuto modelovou řadu si částečně můžete doladit podle svých představ.

Naše novinky v nabídce

×