Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

I když v naší nabídce materiály Economic zařazujeme do nižší třídy látek, ve skutečnosti jsou srovnatelné s běžnými potahy konkurenčních značek. Jsou dostatečně kvalitní a odolné vůči otěru i vyblednutí. Gramáž 215 – 245 g / m2 jim dodává potřebnou tloušťku, díky které je lze využít i na vysoce namáhané části sedacích souprav.
Ve vyšší třídě potahových materiálů Standard najdete různé typy látek od hrubě tkaných, přes strukturované, až po jemně pletené. Jsou příjemné na dotek, nežmolkovatí se a jsou odolné vůči otěrům. Tyto materiály mají vyšší gramáž jako třída Economic, díky čemu jsou pevnější.
Prémiová třída potahových látek s gramáží nad 300 g / m2. Tyto materiály jsou silné a pevné, a tedy vydrží jako nové po dlouhá léta. Jsou odolné vůči proděravění a většina z nich je ošetřena speciální technologií, která látce dodává hydrofobní ochranu. Znamená to, že látka je rezistentní vůči skvrnám, nepropouští vodu a jednoduše se čistí.
Tak jak napovídá samotný název, v této kategorii naleznete materiály, které vynikají svojí jedinečností jako je pestrá paleta barevných odstínů, struktur, a v neposlední řadě funkčností a vysokou gramáží. Výběrem kterékoli potahové látky z této kategorie získá Vaše nová sedací souprava exkluzivní vzhled a ozvláštní tak celý Váš interiér.
V této kategorii naleznete potahové materiály, které splňují očekávání náročného zákazníka. Vaši pozornost si získají výjimečnou strukturou Boucle, kovovými odlesky a gramáží až do 570 g/m². Sedací souprava v potahové látce z kategorie LUXURY bude šperkem Vaší obývací místnosti.

Chcete vidět materiály živě?

Vzhledem k množství typů zobrazovacích jednotek a jejich rozdílnosti kalibraci se zobrazované barvy mohou mírně lišit od reálných barev tkanin.
Rozdíly v odstínech mezi jednotlivými šaržemi nejsou považovány za vadu.

Vyhledejte materiál dle názvu:

×