Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Nabytek 4 you recenze a zkušenosti zákazníků

V době, kdy vládne internetový obchod, jsou recenze spokojených zákazníků klíčové – a to nejen pro naše potenciální zákazníky, ale i pro nás. Snažíme se totiž neustále zlepšovat naše produkty, služby i poradenství. Vždy nás tedy potěší, když nám spokojený zákazník napíše pozitivní recenzi nebo pošle fotku své vysněné sedačky.

Víme, že výběr sedací soupravy může být opravdu zdlouhavý a možná i náročný. Především tehdy, když se neumíte rozhodnout pro ten správný model, potahový materiál nebo dokonce výrobce. Samozřejmě, že si vše chcete nejprve ověřit, případně vyzkoušet, aby zboží, které vám nakonec přijde domů, bylo opravdu takové, jak má. Podívejte se tedy, co o nás říkají naši zákazníci.

Nabytek4you recenze – co o nás říkají naši spokojení zákazníci?

Vybrali jsme pro vás několik recenzí našich spokojených zákazníků, kteří si u nás vybrali svoji sedačku snů.

Pozitivní zkušenosti s našimi sedačkami najdete také na Facebooku

recenze nabytok4you
recenze nabytok4you
recenze nabytok4you
recenze nabytok4you
recenze nabytok4you
recenze nabytok4you

Co hodnotí zákazníci jako pozitiva našich sedaček?

Jelikož chceme, aby byl spokojen každý, kdo u nás koupí sedací soupravu, snažíme se celý proces výběru co nejvíce zjednodušit. Na našem e-shopu proto najdete všechny potřebné informace o jednotlivých sedačkách, náhledové obrázky, barevná provedení, přehled doplňků či možnost objednat si vzorky potahových materiálů domů.

Na základě pozitivních ohlasů našich zákazníků jsme pro vás připravili seznam věcí, které při koupi sedačky ocenili nejvíce:

Víte, že si naše sedačky můžete prohlédnout i osobně?

Pokud byste o naší výrobě, materiálech i jednotlivých modelech chtěli vědět víc, velmi rádi vás přivítáme v našem showroomu na Slovensku. Showroom se nachází na ulici Ivana Bukovčana v Prievidzi, co není daleko od hranic. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku v době od 11:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00. Doporučujeme zajednat si termín obhlídky předem, při vzájemné dohodě se můžeme dohodnout i na obhlídce mimo vyhrazených hodin.

velikost sedacky

Přijďte si vyzkoušet sezení na našich sedačkách

kvalita

Ověřte si kvalitu sedacích souprav

potahove materialy

Podívejte se naživo na naše potahové materiály

Jak vypadá náš showroom?
Váháte při výběru potahového materiálu?

Víme, že někdy může rozlišení počítače, chytrého telefonu nebo tabletu udělat škrt přes rozpočet – vyberete si barvu, která se vám na e-shopu líbila a když vám doručí produkt zjistíte, že odstín je trošku jiný. Z tohoto důvodu vám nabízíme hned dvě možnosti, jak si vybrat materiál potahu přesně podle vašich preferencí:

  1. Přijďte se na potahové látky podívat do naší kamenné prodejny. Nejenže tam látky uvidíte na vlastní oči, ale náš personál vám také poradí, jaký typ materiálu je pro vaši sedačku vhodný. Některé materiály mají povrchové úpravy proti zašpinění, žmolkování nebo vsakování vody a tekutin.
  2. Je-li pro vás showroom daleko a materiál si vybíráte na našem e-shopu, nechte si vzorky doručit přímo k sobě domů. Vyberte si materiály a barevná provedení, jaká se vám líbí, a pomocí několika kliknutí si objednejte až 6 vzorků. Můžete si je doma klidně prohlédnout, vyzkoušet na dotek a rozhodnout se pro ten pravý potah.
Ještě nemáte novou sedací soupravu?
Prohlédněte si naši nabídku sedacích souprav a vyberte si z množství kvalitních modelů rohových i učkových sedaček nebo pohovek.

Naše novinky v nabídce

×