Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Přehled rohových sedaček 300×200 cm. Prohlédněte si nejlepší modely ve skvělé ceně

Výběr rohové sedačky většinou doprovází množství přeměřování, přepočítávání a prohlížení inspirací v katalozích. Jen málokomu z nás obývací pokoj nabízí tak luxusní prostor, že si může vybrat jakýkoli rozměr sedačky. Největší problém mají lidé, u kterých je to takříkajíc na těsno – a hledají sedačku s přesnými specifickými rozměry.

Možná narazíte na sedací soupravu, u které si řeknete: „Vau!“ Dokonalá barva, provedení, tvar, styl a najednou zjistíte, že se vám do obývacího pokoje nevejde. Pokud máte omezené možnosti, doporučujeme rovnou hledat sedačku podle rozměru. Potřebujete rozměr +- 300×200 cm? Právě tyto rohové sedačky vám nyní ukážeme.

Jak vybrat jsou správnou rohovou sedačku o rozměrech 300x200 cm?

V první řadě je třeba, abyste si uvědomili, že najít model sedačky s na centimetr přesným rozměrem může být opravdu náročné. Platí to především tehdy, hledáte-li sedací soupravu se „zaokrouhleným číslem“. Víme, že by zřejmě dávalo větší smysl, kdyby všechny rozměry sedacích souprav končily nulou, realita je ale poněkud jiná. Výrobci sedacích souprav se se zaokrouhlováním moc netrápí. I proto často narazíte například na gauč o šířce 287 cm, 351 cm, 328 cm a podobně.

jak vybrat sedacku 300x200

Pokud tedy hledáte sedací soupravu s přesným rozměrem, nezapomínejte si nechat několika centimetrovou rezervu. Ani koupě sedačky s o něco menšími rozměry nemusí být nutně problém. Chybějící místo k sezení dokážete zvětšit divanem, pohovkou, křeslem nebo taburetem.

Při měření místa, na kterém se má sedačka nacházet, si vždy raději nechte pár centimetrů rezervu. Pokud například hledáte sedačku o rozměru 300×200 cm, hodit se vám mohou také modely o šířce 291, 293 či 295 cm. Hloubka soupravy se také zvykne lišit v rozmezí několika centimetrů. Oblíbené jsou například sedačky o hloubce 182, 183 nebo 185 cm.

Rohové sedačky 300x200 cm v naší nabídce

Rohová sedací souprava HEMILTON I Barevné provedení

Rohová sedačka Hemilton I – 295×183 cm

Rohová sedací souprava MELODIA I MAXI Barevné provedení

Rohová sedačka Melodia I Maxi – 291×182 cm

Rohová sedačka Alicanto I maxi

Rohová sedačka Alicanto I Maxi – 293×185 cm

Sedacia súprava PRESSO I MAXI pravá

Rohová sedačka Presso I Maxi – 291×182 cm

Sedacia súprava MODIO I MAXI Rozkladanie

Rohová sedačka Modio I Maxi – 291×182 cm

Všimli jste si, že většina zmíněných sedaček má v názvu „I“ nebo „I Maxi“?

V každé modelové řadě najdete více modelů – pohovky, rohové sedací soupravy i u-čkové sedačky. Liší se velikostí, spací plochou nebo počtem doplňků, ale jsou ve stejné kvalitě a designu. Každá sedačka je označena názvem modelové řady a číslem. Pokud jste tedy přišli na to, že rozměr rohové sedačky 300x200 není nic pro vás, podívejte se na celou modelovou řadu a najděte si sedačku, která bude pro vás ta pravá.

Proč byste se měli rozhodnout pro sedačky z Nabytek4you?

Sedací soupravy v Nabytek4you spojují styl, praktičnost, multifunkčnost a skvělý design. Zároveň vám ovšem umožňují doladit si daný model do dokonalosti. U nás máte totiž možnost vybrat si z řady kvalitních a krásných potahových látek a barevných provedení. U většiny modelů si dokonce můžete navolit jeden typ látky pro sedací část a opěrky a jinou pro korpus a područky.

Naše gauče vyrábíme jako multifunkční kousky nábytku. Najdete na nich proto různé doplňky – od minibaru, dřevěných doplňků, držáků na skleničky, vestavěné nabíjecí stanice, lampičky až po okrasné polštářky. Stačí si najít model, který se vám líbí a v našem konfigurátoru si jej vyšperkujete podle „vašeho gusta“.

Hledáte inspiraci do obývacího pokoje?
Prohlédněte si naši nabídku sedacích souprav a nechte se inspirovat moderním designem, kvalitními materiály a chytrými doplňky.

Naše novinky v nabídce

×