Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Designová sedací souprava do vašeho obývacího pokoje: Prohlédněte si naše tipy na sedačky a dolaďte si je podle vašeho gusta

Design, to není jen tvar, materiál nebo umístění nábytku v místnosti. Design je spojení všech prvků, které spolu vytvářejí oku lahodící celek. O tom, že sedačky rozhodně patří k designovým kouskům, není pochyb. Ať chcete designovou sedačku podle nejnovějších módních trendů nebo hledáte kousek, který zapasuje k celkovému designu vašeho obývacího pokoje, je už úplně na vás. My jsme pro vás vybrali několik z našich nejnovějších modelů sedacích souprav, které jsou dle našeho názoru jednoznačně designovými kousky. Necháte se inspirovat?

Designové sedačky Hemilton

Sedací soupravy Hemilton vás osloví svými elegantními rovnými liniemi. Patří k naší aktuální novince, přičemž máte na výběr z modelů do malých i velkých obýváků. Designové sedací soupravy Hemilton krásně zapasují do moderních obýváků, poskytnou dostatek pohodlného místa k sezení a současně disponují:

Sedací soupravy Barton s příjemným designem

Pokud hledáte sedací soupravy, které si zachovaly eleganci, ale současně mají oblé a pohodlné opěrky na záda, podívejte se na sedací soupravy Barton. V rámci této modelové řady vám přinášíme nejen rohové a U sedací soupravy, ale také pohovku, která krásně doplní obývací pokoj menších rozměrů nebo kancelář. Sedací soupravy Barton krásně vyniknou ve světlých, přírodních, ale i výraznějších barevných provedeních. Jediné, co by vás mohlo limitovat, je vaše představivost.

Sedačky Burton navíc disponují:

Sedací soupravy Deuss představují design s dotekem funkčnosti

Sedací souprava s designovým šuplíkem? U nás žádný problém. Modelová řada sedaček Deuss v sobě spojuje pohodlí, eleganci a multifunkčnost. Ať už se rozhodnete pro rohovou sedačku nebo sedací soupravu ve tvaru U, vychutnáte si pohodlné sezení s dostatkem místa pro vás i vaše blízké. Láká vás otevřené chaise-end křídlo nebo spíše „tradičnější“ verze s opěrkami na obou koncích? Prohlédněte si sedačky Deuss a vyberte si tu vaši.

V ceně sedacích souprav Deuss jsou zahrnuty také:

Designová pohovka anebo sedací souprava do velkého obývacího pokoje? Žádný problém s modely Siide

Určitě se vám už stalo, že se vám líbil určitý typ nebo konkrétní model sedací soupravy, ale neseděly vám rozměry. Možná jste potřebovali větší, menší, rohovou nebo učkovou sedačku, a nakonec jste se museli rozhodnout pro úplně jiný kousek. To se vám však nestane s naší modelovou řadou Siide. V rámci modelové řady pro vás totiž máme až 13 různých sedacích souprav. Designové sedačky Siide mají krásný a moderní design, dostatek komfortního místa k sezení a zajímavý detail šití potahu.

Proč si vybrat sedačku z řady Siide? Disponuje:

Vybrali jste si vaši novou designovou sedačku, ale pořád tomu něco chybí?

Žádný strach, i s tím vám pomůžeme. U nás si totiž umíte každou sedací soupravu doladit do dokonalosti. V konfigurátoru si můžete vybrat z desítek kvalitních potahových materiálů. Mnohé jsou ošetřeny technologií proti zašpinění, vyblednutí, prosakování tekutin a podobně, díky čemuž zaručí delší životnost vaší nové sedací soupravy.

Kromě samotného materiálu si můžete vybrat ze stovek barevných provedení. Můžete sáhnout po jemných a elegantních odstínech, vytvořit příjemnou útulnou atmosféru se zemitými přírodními barvami nebo se trošku odvázat a vybrat si výraznou sytou barvu. Volba je jen a jen na vás.

Chcete si ověřit barvu a kvalitu potahu na vlastní oči?
Říká se: „Důvěřuj, ale prověřuj.“ Proto chápeme, když si před výběrem potahového materiálu chcete ověřit, zda opravdu vypadá tak, jak na obrázku. Látky si můžete prohlédnout v našem showroomu v Prievidzi, ale můžete si vzorky objednat i přímo k sobě domů.

Naše novinky v nabídce

×