Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Rozkládací rohová sedačka v elegantním stylu: Jaké funkce nabízí modelová řada sedaček Presso?

Dnes je základní součástí každé větší sedací soupravy možnost rozložení. Zdaleka to však není jediná funkce, kterou vám mohou moderní sedací soupravy nabídnout. Abyste se s novými rohovými sedačkami seznámili blíže, představujeme vám modelovou řadu Presso. Sedačky z této série váš již na první pohled vás zaujmou svým elegantním designem, zároveň vám však nabídnou opravdové pohodlí a komfort. Pojďte se s nimi seznámit blíže.

 

Rozkládací rohové sedačky modelů Presso

Rohové sedačky z modelové řady Presso jsou při sezení i ležení velmi pohodlné. Mají pevné sezení, které zaručuje, že se sedačka rychle nevysedí a vydrží roky jako nová. Modelová řada Presso zároveň poskytuje zákazníkům širokou volbu výběru.

 

Skombinovat si můžete druh potahové látky i typ sezení

Modely různě kombinují počet sedů, typ sezení i orientaci rohu na pravou nebo levou stranu. Některé modely rohových sedaček Presso jsou dokonce zakončeny chaise end křídlem, které je oblíbené zejména u rodin s malými dětmi.

Výhodou je také, že na tyto rohové sedačky je možné vybrat až 2 potahové látky – jeden typ na spodní část, druhý na vrchní. Díky tomu si každý zákazník může vytvořit vlastní unikátní design sedačky, přičemž barvu a typ látek může skombinovat k nábytku nebo ostatnímu zařízení.

Rohová sedačka PRESSO VII Pravá
Rohová sedačka PRESSO VII vo farebnej kombinácii bielej so sivou

Presso jsou modely vhodné i pro lidi se specifickým vkusem. Kromě kombinace sedů a typů potahových látek si ještě navíc může každý zvolit odlišný potah polštářů, které dáváme zákazníkům ke každé sedačce zdarma jako dárek.

 

Jaké funkce vám tyto rohové sedačky nabídnou?

Pohodlí a možnost kombinovat ani zdaleka nejsou jediné výhody, které s rohovou sedačkou modelu Presso získáte. Poskytne vám mnoho dalších výjimečných funkcí určených pro vaše pohodlí a zážitek z odpočinku. Jsou to například:

  • vestavěné držáky na sklenice,
  • malý taburet nebo podložka pod sklenice,
  • vestavěný minibar,
  • polohovatelné opěrky hlavy,
  • velký úložný prostor.

 

Tip pro rodiny s dětmi: Rohová sedačka Presso I Maxi

Rohová sedačka Presso I Maxi vám nabídne všechny zmíněné funkce. Využít můžete vestavěný minibar, polohovatelné opěrky hlavy, vestavěné držáky na sklenice i podložku pod sklenice. Tento model rohové sedačky však poskytuje i další výhody, které ocení zejména rodiny s malými dětmi.

 

Rohová sedačka PRESSO I MAXI
Rohová sedačka PRESSO I MAXI s otvoreným krídlom

Rohová sedačka s chaise-end křídlem

Jedno křídlo sedačky Presso I Maxi je zakončeno typem chaise-end, což znamená, že je otevřené, prostorné a bez opěrek. Rodiče s dětmi takovýto typ rohové sedačky oceňují zejména kvůli tomu, že se na ní rádi malé děti rádi batolí a přehazují, větším dětem zase poskytuje dost místa na hru.

Kromě toho je celé toto křídlo možné nadzvednout, přičemž pod ním vzniká opravdu velký úložný prostor. No a jak všichni víme, rodiče s dětmi nemají úložného prostoru nikdy dost. Sedačka se samozřejmě dá i rozložit, díky čemu poskytne místo pro příležitostné spaní pro staré rodiče, nebo ji lze využít jako pelíšek při sledování pohádek a dětských kanálů.

Naše novinky v nabídce

×