Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Mini rohové sedačky: Vyberte si z nejmenších modelů sedaček, jaké na našem e-shopu máme

Zařizujete malý obývací pokoj nebo jednopokojový byt a chtěli byste rohovou sedací soupravu? Pokud ano, určitě jste přepočítávali, jaký rozměr sedačky se vám do pokoje vejde. Mohutná sedací souprava se vám do bytu zřejmě nevejde, nemusíte ale zoufat. Na trhu totiž najdete množství takových, které mají šířku od 250 cm do 290 cm, díky čemu jsou ideální pro menší prostory. Přečtěte si více o mini rohových sedacích soupravách u nás na nabytek4you a najděte vaši sedačku snů.

Mini rohová sedačka: Podle čeho vybírat?

Sedačky jsou často největším kusem nábytku v obývacím pokoji. Především ve velkých pokojích, kde si můžete dovolit vybrat obrovskou sedačku ve tvaru U, tvoří centrum prostoru – a to vizuálně i funkčně. V malých bytech a obývácích pokojích je však místo omezené, a proto potřebujete zvolit vhodnou sedačku tak, aby měla nejen správné rozměry, ale také opticky nezmenšovala prostor.

Mnozí volí do menších pokojů raději pohovku doplněnou o křeslo. Pokud však toužíte po moderní rohové sedačce, měli byste se držet těchto zásad:

Mini rohové sedací soupravy v šířce do 250 cm:

Mezi nejmenší rohové sedačky na našem eshopu patří modely Balticco I Mini a Siide I Mini v šířce 250 cm. Jedná se o krásné moderní modely rohových sedaček s elegantním designem. U obou naleznete úložný prostor, polohovatelné opěrky hlavy a samozřejmostí je také rozkládání. Tyto sedací soupravy mají sice menší rozměry, avšak svým vzhledem a funkčností nijak nezaostávají za těmi většími.

Balticco I mini:

Šířka: 250 cm
Hloubka: 171 cm
Výška: 100 cm
Výška nožiček: 10 cm
Spací plocha: 210×128 cm

Siide I mini:

 Šířka: 250 cm
 Hloubka: 171 cm
 Výška: 100 cm
 Výška nožiček: 10 cm
 Spací plocha: 210×127 cm
Pokud jste našli model sedačky, který vám perfektně zapasuje do obývacího pokoje, nezapomeňte jí vybrat správnou barevu a materiál. U nás najdete stovky barevných provedení a mnoho typů potahových materiálů – od základních až po prémiové odolné látky. Stačí si jen vybrat a my vám sedačku vyrobíme přesně podle vašich představ. Pokud si nejste jisti, zda bude látka vypadat ve skutečnosti tak, jak na obrázku, můžete si objednat vzorky přímo k vám domů.

Rohové sedačky do 270 cm

Jako další jsme pro vás vybrali některé z našich modelů v šířce do 270 cm. Nepatří sice k těm úplně nejmenším, ale stále jsou vhodné i do menších obývacích pokojů. U těchto modelů najdete kromě standardního rozkládání a úložného prostoru také několik „vychytávek“:

  • minibar, do kterého si odložíte láhev vašeho oblíbeného vínka,
  • držáky na sklenice, které udrží váš nápoj na dosah ruky a zároveň zajistí, aby se na sedačku nevylil,
  • nabíjecí stanice, které váš mobil, tablet i jiné zařízení udrží vždy nabité.

Rohové sedací soupravy v šířce do 290 cm – největší mezi nejmenšími

Jako poslední jsme si pro vás připravili mini rohové sedací soupravy v šířce do 290 cm. Je pravda, že mnozí je už nemusí považovat za „mini“ v pravém slova smyslu. Avšak ve srovnání s velkými sedacími soupravami, které mají šířku i 4 metry, patří stále k těm menším. Některé modelové řady u nás najdete v různých velikostech, a dokonce nejen v rohovém, ale i učkovém provedení. Určitě vás i u těchto sedaček potěší moderní komponenty, jako jsou například otevřené bary, polohovatelné opěrky, elegantní linie a u modelu Alicanto dokonce i lampička zabudovaná přímo v sedačce.

Mějte doma sedačku přesně podle vašich představ díky našemu konfigurátoru

Našli jste si model malé rohové sedačky, který se vám líbí? Dolaďte si ho s námi do dokonalosti. U každé sedačky najdete nejen detailní informace o jejích rozměrech, ale k dispozici máte také náš konfigurátor. V něm si vyberete:

Malý tip na závěr

Nevíte, jestli se vám do bytu vejde vše, co jste si naplánovali? Vyzkoušejte si vyrobit maketu místnosti – změřte rozměry stěn a zakreslete je následně v mírce. Potom si ve stejné mírce vytvořte maketky nábytku, který byste do pokoje chtěli uložit. Hotovo? Teď už jen stačí trošku kombinatoriky a fantazie při ukládání maket do zmenšeného pokoje. Uvidíte, že najdete způsob, jak nábytek rozložit k vaší spokojenosti.

Ještě nevíte, pro kterou sedačku se rozhodnete?
Prohlédněte si všechny rohové sedačky na našem eshopu a vyberte si tu, která do vašeho obývacího pokoje „sedne jako ulitá“.

Naše novinky v nabídce

×