Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Inspirace do obývacího pokoje: Objevte nové trendy

Při představě moderního obývacího pokoje se většině z nás v mysli objeví chladný, sterilní, přímo až futuristický interiér. To ani zdaleka není pravda. Moderní neznamená chladné. Moderní může být i příjemné, přívětivé a dokonce i útulné.

Pokud tedy toužíte v domácnosti po změně, nebo se jen chcete nechat inspirovat do budoucnosti, jste na správném místě. Přinášíme vám několik inspirací do obýváku, které vás možná navnadí i na malou předělávku. Tentokrát vám však nebudeme dávat žádné rady. Chceme jen, abyste se pokochali a skutečně inspirovaly těmito nádhernými interiéry.

 

Inspirace do malého obýváku

Máte problém s malou a dispozičně špatně řešenou pokojem? Stává se to zejména v panelákových bytech, kde dispozice pokojů nejsou řešeny zcela šťastně. Netřeba však věšet hlavu. S prostorem se dá šikovně pohrát i samotným zařízením. Inspirací do obýváku vám může být i tenhle pokoj. Měkké šedé barvy, světlehnědý nábytek a ostré bílé detaily odrážející světlo dávají tomuto stísněnému pokoji jas a dokonalou vzdušnost.

inspirace do obyvaciho pokoje

Zdroj foto: pinterest.com

Dramatické svítidla

Každá místnost potřebuje něco zvláštního – něco, co upoutá pozornost a prostoru dodá jedinečný ráz. V tomhle obýváku je to jednoznačně unikátní stropní svítidlo. V místnosti jednoznačně vyniká, a zároveň skvěle zapadá do prostoru. Všimněte si také, jak tvar svítidla kopíruje nožičky stolku na kraji. Podobný design vytváří mezi jednotlivými kusy nábytku spojení a smysl pro jednotu.

inspiracia do obyvacej izby

Zdroj foto: pinterest.com

Černá & bílá do moderního obývacího pokoje

Kombinace černé a bílé barvy se líbi těm z nás, kteří si na barevnost příliš nepotrpí. Barvy spolu tvoří ostré linie a elegantní siluety, které jsou pro moderní design typické. Výsledkem je vzhled, který je současný, moderní, no genderově neutrální – a tudíž se zalíbí mužům i ženám. Obývák na fotografii je navíc orientován do půdorysu obdélníku, a tedy také může být pro vás inspirací, i když bydlíte v panelákovém bytě.

inpirace do obýváku

Zdroj foto: pinterest.com

Moderní minimalistický obývací pokoj

Minimalismus podporuje myšlenky, že věci, které nejsou absolutně nezbytné, mohou být z interiéru odstraněny. Vznikne tím otevřený a nepřeplněný prostor. V obývacím pokoji se dá minimalismu snadno držet. Stačí se zbavit všech nepotřebných prvků – nevyužívaného nábytku, doplňků či zbytečných dekorativních ozdob. Na oplátku dostanete prostor vyzvednout například nádherné podlahy, přesně jak je to i v tomhle obýváku.

inspirace do obývacího pokoje

Zdroj foto: pinterest.com

Věříme, že vás naše obývákové inspirace zaujaly. Pokud máte i vy doma něco unikátní, s čím byste se rádi pochlubili, pošlete nám fotku do zprávy na náš Facebook. Možná vybereme právě vás, fotku vyzdíláme na našem profilu a váš domov bude inspirací do obývacího pokoje i pro další hospodyňky.

Naše novinky v nabídce

×