Zákaznická linka: +420 608 278 809 (Po – Pa: 11:00 – 17:00)

 

Sedačka v obývacím pokoji v podzimním stylu: Inspirujte se stylovými dekoracemi

Venku fouká studený vítr, uvnitř se ale rozmáhá příjemná atmosféra. Přesně to je charakteristika podzimního období, které vystihuje zejména specifická vůně jablek, dýní a barevného listí. Přeneste si kousek této atmosféry i k vám domů a vyplňte váš obývací pokoj barvami podzimu. Pomohou vám v tom naše 4 tipy na podzimní dekorace, které přinesou vašemu domovu barvy, teplo a atmosféru útulnosti.

 

1. Sedací souprava s dekami

Na podzimních dekoracích je skvělé to, že v nás vytvářejí dojem tepla. Zatímco venku prší, uvnitř se nám díky správně zvoleným dekoracím daří udržovat teplou a útulnou atmosféru. K neodmyslitelným podzimním dekoracím proto patří různé textilní doplňky, nejčastěji jsou to právě deky a přikrývky.

Vlněné přikrývky můžete uložit na sedačku, na samostatný stoleček v rohu místnosti nebo je ležérně přehodit přes opěradlo. Ve vašem obýváku vytvoří nádech neformálnosti, útulnosti a dodají jí zvláštní teplo. Zároveň slouží i jako praktická dekorace, neboť je v případě potřeby můžete kdykoliv využít.

 

2. Podzimní dekorace ze sušených květů

Když už čerstvé květiny v zahrádce neseženeme, přišel čas zaplnit vázu sušenými květinami. Ty k podzimu neodmyslitelně patří. Jemnou podzimní dekoraci si z nich vytvoříte velmi rychle. Stačí vám pěkná váza, kterou kromě květin můžete naplnit i šiškami nebo ji zkrášlit různými textiliemi.

sedacia suprava

Sušené květiny se na podzim používají také na pletení věnců. Ty krásně vyniknou na dveřích, ale šikovně je můžete zavěsit i do obývacího pokoje – například místo obrazu nebo jiné závěsné dekorace.

 

3. Sedací souprava s vůní podzimu

Chcete-li doma vytvořit pravou podzimní atmosféru, nemůžete zapomenout na svíčky. Nádherně provoní celý váš byt a na chvíli jimi jemně nasákne i bytový textil – například potahová látka sedačky nebo přehoz na sedačku. Podzim nejvěrněji připomenou svíčky s vůní dýňového koření, jablek nebo sladké vanilky. Jejich teplá vůně vás zahřeje a dodá vašemu obýváku příjemnou atmosféru.

sedačka v obývačke

 

4. Ozdobné tykvičky přinesou do vašeho obývacího pokoje tu pravou podzim

Snad nic není pro podzim typičtější jako dýně. Malé ozdobné tykvičky, i velké dýně na vyřezávání, obojí hrají barvami a do interiéru přinášejí veselé barvy podzimu. Zároveň je velmi jednoduché vytvořit si z nich krásnou dekoraci vhodnou do obývacího pokoje i do kuchyně.

sedacka v obyvacke

Tykvičky stačí libovolně naaranžovat například do ikebany, na podložku nebo do okna. Skvěle ladí se sušenými květy nebo s vonnými svíčkami. Do mělkého košíčku naaranžujte svíčky, tykvičky a plody jako například kaštany nebo i šišky. Už za pár minut vytvoříte velmi příjemnou dekoraci, která jistě zaujme i vše vaše hosty.

[accordion title=“Chtěli byste tuto podzim váš obývák změnit kompletně? Prohlédněte si náš sortiment a dopřejte si pohodlí na nové, kvalitní sedací soupravě.“][/accordion]

Naše novinky v nabídce

×